Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lopesan Baobab Resort

Design hotelu je inspirován africkou krajinou i kulturou. V překrásné rozlehlé tropické zahradě je soustava několika bazénů (všechny v zimních měsících vyhřívané), různé sluneční terasy s lehátky a slunečníky, zóna „Panchiworld“ pro děti jejíž součástí je velký dětský bazén s umělou pláží, velkoryse pojaté dětské hřiště, kde najdete i dětský klub (pro děti 4 – 12 let) a vodní zábavný park. Hotel najdete na ostrově Gran Canaria v letovisku Meloneras.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lopesan Baobab Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Lopesan Baobab Resort:

Komplex Lopesan Baobab Resort se nachází přímo u moře v jižní části ostrova Gran Canaria, 40 km od letiště, v exkluzivním turistickém letovisku Meloneras.

Vybavení objektu Lopesan Baobab Resort:

Design hotelu je inspirován africkou krajinou i kulturou. V centrální budově Lopesan Baobab Resort je prostorná vstupní hala s recepcí. V hotelu je celkem 677 pokojů, 1 lobby bar, 2 bary u bazénu, 1 kavárna, 1 Snack Bar Panchi World, 2 bufet- restaurace, 1 denní gril restaurace a la carta, a 2 další restaurace a la carta (africká restaurace a asijská restaurace), butik, stánek s novinami, internetová kavárna, Wi-Fi připojení na internet, půjčovna automobilů, několik konferenčních sálů (až 1000 osob) a pub-diskotéka. V překrásné rozlehlé tropické zahradě je soustava několika bazénů (všechny v zimních měsících vyhřívané), různé sluneční terasy s lehátky a slunečníky, zóna „Panchiworld“ pro děti jejíž součástí je velký dětský bazén s umělou pláží, velkoryse pojaté dětské hřiště, kde najdete i dětský klub (pro děti 4 – 12 let) a vodní zábavný park. Lopesan Baobab Resort nabízí velmi bohatý animační program pro děti i dospělé včetně večerních afrických kulturních představení.

Standardní pokoj (34 m2): Moderně zařízený dvoulůžkový pokoj je plně klimatizovaný. Ve vybavení je psací stůl, televize se satelitními programy, trezor, telefon s přímou volbou, minibar, přístup na internet a koupelna s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Junior suite (56 m2): Vybaven stejně jako dvoulůžkový pokoj, navíc má oddělenou ložnici od obývací části. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování

Dle ck: Snídaně bufetovým způsobem, možnost dokoupení bufetových večeří. Hotel vyžaduje u večeří formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Sport:

V hotelu Lopesan Baobab Resort je tělocvična, kulečník a stolní tenis. V dosahu jsou 2 golfová hřiště: Golf Maspalomas (necelé 3 km) a Meloneras Golf (500 m) s transferem několikrát denně na toto hřiště.

Obchody:

V těsné blízkosti hotelu se nachází řada obchodních center, barů a restaurací.

Pláž u Lopesan Baobab Resort:

Hotel stojí přibližně 500 m od pláže se světlým pískem, 5 min. od hotelu začínají 8 km dlouhé nejznámější písečné duny Dunas de Maspalomas.

Internetové stránky:

Lopesan Baobab Resort

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuDesign tohoto členitého hotelu je inspirován africkou krajinou i kulturou. V centrální budově je celkem 677 pokojů, prostorná vstupní hala s...

HotelVstupní hala, recepce, výtahy, 2 restaurace, 2 restaurace à la carte, 4 bary, butiky a obchody; business centrum, konferenční místnosti, taneční sál,...

StřediskoMelonerasPolohaLuxusní hotelový komplex, inspirovaný Afrikou, leží v rozlehlé tropické zahradě v blízkosti pláže a slavných písečných dun...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.