Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Beach Hotel

V subtropické zahradě jsou 2 bazény (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), v jednom je jacuzzi a ve druhém oddělená část pro děti, 2 vířivky, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Hotel pořádá v zahradě u bazénového baru či v lobby baru společenské večery s živou hudbou. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku San Agustín.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Beach Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ifa Beach Hotel:

Na jihu ostrova Gran Canaria v klidné části letoviska San Agustín, 25 km od letiště.

Vybavení objektu Ifa Beach Hotel:

V jedné sedmipatrové budově je celkem 200 pokojů (z toho 4 vybaveny pro tělesně postižené), 2 výtahy, vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek, malý obchod, prádelna a v 6. patře hotelu nudistická terasa. V subtropické zahradě jsou 2 bazény (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), v jednom je jacuzzi a ve druhém oddělená část pro děti, 2 vířivky, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Hotel pořádá v zahradě u bazénového baru či v lobby baru společenské večery s živou hudbou.

Standardní pokoj: (uveden v ceníku – 22 m2): Dvoulůžkový pokoj je vybavený telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem, malou ledničkou (za poplatek) a koupelnou s WC. Balkon má výhled na bazén nebo do ulice, za příplatek (uveden v ceníku) je možno rezervovat pokoj s přímým výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný pokoj: (příplatek uveden v ceníku – 38 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, je ale prostornější a navíc má rozkládací pohovkou pro 3. a 4. osobu. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Sport:

V hotelu Ifa Beach Hotel je k dispozici stolní tenis, boccia, kulečník, šipky či půjčovna horských kol. V 3 km vzdáleném hotelu IFA Interclub Atlantic je možné si zahrát tenis nebo si zajistit potápění.

Obchody:

Přímo vedle hotelu Ifa Beach Hotel je supermarket a přibližně1 km od hotelu centrum letoviska San Agustín s mnoha možnostmi nákupů.

Pláž u Ifa Beach Hotel:

Široká písečná pláž San Agustín s pozvolným přístupem do moře leží přímo před hotelem.

Internetové stránky:

Ifa Beach Hotel

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel byl rekonstruován v roce 2018. V jedné sedmipatrové budově je celkem 210 pokojů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené), 2 výtahy,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.