Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jardín Del Atlantico

Hotel Jardín Del Atlantico nacházející se v jižní části ostrova Grand Canaria, 31 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří upřednostňují ubytování v komfortně vybavených apartmánech navozujících domácí prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jardín Del Atlantico, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Jardín Del Atlantico

V jižní části ostrova, 31 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés.

Vybavení hotelu Jardín Del Atlantico

Apartmánový komplex nabízí ve dvou pětipatrových budovách celkem 334 apartmánů, 3 výtahy, vstupní halu, recepci s nepřetržitým provozem, internetový koutek, restauraci, bary, společenskou místnost s televizí, malý obchod, kadeřnictví, půjčovnu automobilů a kol. K venkovnímu vybavení patří 3 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívání), oddělené dětské brouzdaliště, terasy na slunění s lehátky, slunečníky a dětské hřiště. Několikrát týdně jsou připravovány denní a večerní animační programy, diskotéka. Společenské prostory hotelu jsou přizpůsobeny pro handicapované klienty (nájezdové rampy, vstup do bazénu, lobby atd.), pokoje ale nejsou speciálně vybaveny.

Apartmán

(uveden v ceníku - 42 m2): Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi, obývací místnost má integrovaný vybavený kuchyňský kout, rozkládací pohovku, telefon, trezor, TV na vyžádání (za poplatek), koupelnu s WC. Každý apartmán má balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Maximální obsazenost: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 miminko.

Sport

Za poplatek tenis, stolní tenis, minigolf a kulečník. Na pláži je nabídka vodních sportů.

Stravování

Dle CK. Apartmány jsou uzpůsobeny k vaření, v případě zájmu je možnost dokoupit programu all inclusive.

Obchody

Menší nákupní centrum Aguila Roja je přímo u hotelu, větší obchody, restaurace a bary jsou v centru střediska Playa del Inglés, přibližně 300 m od komplexu jsou nákupní střediska Plaza a Kasbah.

Pláž

Světlá písečná pláž Playa del Inglés je vzdálena asi 400 m od komplexu cestou z mírného kopce.

Internetové stránky

www.jardinatlantico.es

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex nabízí ve dvou pětipatrových budovách celkem 334 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 3 výtahy, internetový...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.