Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Reina Isabel

Příjemné dvoulůžkové pokoje mají telefon s přímou volbou, satelitní nebo kabelovou televizi, rádio, minibar nebo ledničku, koberce, klimatizaci, trezor, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon s výhledem do ulice. Za příplatek je možné objednat výhled na moře. Na solární terase v osmém patře hotelu je bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Las Palmas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Reina Isabel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Reina Isabel:

Na východním pobřeží ostrova Gran Canaria, 25 km od letiště, v samém srdci hlavního města.

Vybavení objektu Reina Isabel:

Tento osmipatrový luxusní hotel byl postaven v roce 1965, zrenovovali jej v roce 1996. Je plně klimatizován a svým hostům nabízí halu s recepcí, 224 pokojů (47 jednolůžkových, 145 dvoulůžkových a 14 apartmánů), 2 bary, 2 restaurace, pokojovou službu, prádelnu, parkoviště, konferenční sály s kapacitou až 400 osob a příslušné zařízení (video, kopírovací služby, telefon, fax, kino projektor, ozvučení a simultánní tlumočení na vyžádání). Hostům Reina Isabel jsou k dispozici i masáže, jacuzzi, sauna, solárium, turecká lázeň, kadeřník a zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Na solární terase v osmém patře hotelu je bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky.

Standardní pokoj: Příjemné dvoulůžkové pokoje mají telefon s přímou volbou, satelitní nebo kabelovou televizi, rádio, minibar nebo ledničku, koberce, klimatizaci, trezor, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon s výhledem do ulice. Za příplatek je možné objednat výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Možnost vodních sportů a her na pláži. Ti, kteří mají zájem o sport, mohou využít hotelovou tělocvičnu.

Obchody:

V bezprostřední blízkosti Reina Isabel je mnoho obchodů, barů a restaurací, do centra města je to pouhých 100 metrů. Přibližně 20 m od hotelu je stanice autobusů, které jedou do všech velkých obchodních center města.

Pláž u Reina Isabel:

Hotel Reina Isabel stojí přímo na promenádě. Slavná pláž Las Canteras se světlým pískem je vzdálená pouhých 10 m.

Internetové stránky:

Reina Isabel

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento osmipatrový hotel, který prošel renovací v létě 2016, nabízí celkem 224 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.