Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Field

Hotel Green Field  se nachází na jihu ostrova, v oblasti Playa del Inglés. Poblíž hotelu se nachází nákupní zóna s obchůdky, restauracemi a bary, nedaleko jsou také dvě obchodní centra

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Field, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Green Field

Na jihu ostrova, 30 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés.

Vybavení hotel Green Field

Hotel Green Field nabízí v jedné šestipatrové budově ubytování formou apartmánů a studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-FI připojení k internetu (za poplatek), výtahy, restaurace, bar, obchod se suvenýry, půjčovna aut, kadeřnictví a masáže (na objednání). Na sluneční terase je bazén pro dospělé s velkou vířivkou, sprchy, lehátka a slunečníky. Hotel připravuje denní i večerní zábavné programy.

Studio:

(uveden v ceníku – 32 m2) Klimatizované studio má dvoulůžkovou ložnici propojenou s obývací částí, kuchyňský kout (základní vybavení, lednička), pohovku, telefon, televizi, rádio, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Maximální obsazenost - 2 osoby.

Apartmán:

(uveden v ceníku – 34 m2) Základní vybavení má shodné jako studio, je však větší, dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi a ve vybavení má rozkládací pohovku. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport

V hotelu Gren Field je stolní tenis a kulečník. Na pláži je velký výběr vodních sportů, nejbližší golfové hřiště je vzdáleno přibližně 20 min.

Stravování

Dle CK. Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive nabízí plnou penzi, dopolední a odpolední lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Obchody

Přímo u hotelu začínají různé obchody, bary i restaurace, přibližně 550 m od hotelu se nacházejí velká obchodní centra Metro a Kasbach.

Pláž

Písečné pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés a začátek písečných dun Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny cca 600 m od hotelu.

Internetové stránky:

www.hotelgreenfield.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí v jedné šestipatrové budově celkem 325 apartmánů a studií. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-FI...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.