Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dunas Canteras

Hotel Dunas Canteras  svým hostům nabízí 89 pokojů, recepci, restaurace, bary, televizní místnost, konferenční místnost, čítárnu, kadeřnictví, salon krásy a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. V hotelu jsou také termální lázně (jacuzzi, masáže, turecké lázně, různé druhy rehabilitace, služby dietologa, apod.). Hotel je speciálně vybaven pro pobyt tělesně postižených (pokoje se zvláštním vybavením, koupele v mořské vodě apod.). Pro hotelové hosty jsou pořádány animační programy. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Las Palmas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dunas Canteras , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dunas Canteras :

Ve východní části ostrova Gran Canaria, v hlavním městě Las Palmas, 25 km od letiště.

Vybavení objektu:

Hotel Dunas Canteras  svým hostům nabízí 89 pokojů, recepci, restaurace, bary, televizní místnost, konferenční místnost, čítárnu, kadeřnictví, salon krásy a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. V hotelu jsou také termální lázně (jacuzzi, masáže, turecké lázně, různé druhy rehabilitace, služby dietologa, apod.). Hotel je speciálně vybaven pro pobyt tělesně postižených (pokoje se zvláštním vybavením, koupele v mořské vodě apod.). Pro hotelové hosty jsou pořádány animační programy.

Standardní pokoj (uveden v ceníku): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon, trezor, televizi se satelitními programy, možnost internetového připojení, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Tělocvična a posilovna jsou přímo v hotelu, další sportovního vyžití na přilehlé pláži.

Obchody:

Obchodní zóna v centru města je vzdálena necelých 5 minut pěší chůze od hotelu, dvě velká komerční centra pouhých 10 minut chůze. U hotelu najdete i bary, restaurace a kino.

Pláž u Dunas Canteras :

Hotel Dunas Canteras  je situován přímo na známé pláži Las Canteras.

Internetové stránky hotelu Dunas Canteras :

Dunas Canteras

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.