Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gloria Palace Amadores

Luxusní, nově otevřený hotel Gloria Palace Amadores  se nachází v jižní části ostrova mezi velmi známým letoviskem Puerto Rico a nádhernou pláží s bílým pískem Playa de Amadores. Asi 1 km od hotelu (pěší chůzí po promenádě) leží středisko Puerto Rico, kde je nepřeberné množství restaurací, barů a obchodů. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa Amadores.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gloria Palace Amadores , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Gloria Palace Amadores

Luxusní, nově otevřený hotel Gloria Palace Amadores  se nachází v jižní části ostrova Gran Canaria mezi velmi známým letoviskem Puerto Rico a nádhernou pláží s bílým pískem Playa de Amadores. Asi 1 km od hotelu (pěší chůzí po promenádě) leží středisko Puerto Rico, kde je nepřeberné množství restaurací, barů a obchodů.

Pláž u Gloria Palace Amadores

Nejhezčí pláž na ostrově - Playa Amadores s bílým pískem je vzdálena asi 10 minut chůze podél mořského pobřeží, v opačném směru asi 15 minut chůze dojdete k písečné pláži v Puerto Rico.

Vybavení hotelu

Hotel Gloria Palace Amadores nabízí klientům maximální komfort. K dispozici je několik restaurací, barů, obchod a butik, zahrada se 2 v zimě vyhřívanými bazény, dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky, dětský klub. K hotelu patří i menší Thalassoterapie, což jsou kryté termální bazény s mořskou vodou, lze využít různé druhy masáží a saunu (za poplatek).

Vybavení pokojů v Gloria Palace Amadores

Moderně zařízené prostorné pokoje s příslušenstvím jsou vybavené klimatizací, telefonem, TV-SAT, trezorem (za poplatek), minibarem a balkonem nebo terasou. Všechny pokoje mají výhled na mořskou stranu.

Gloria Palace Amadores na internetu

Gloria Palace Amadores

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel s překrásným výhledem na oceán nabízí 392 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek),...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.