Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dunas Mirador Maspalomas

Hotel Dunas Mirador Maspalomas nabízí svým hostům 437 pokojů, prostornou recepci, restauraci, několik barů, obchodů a butiků, diskotéku, hernu, saunu a masáže, dětský klub, dětský park, internetovou místnost. V zahradě je k dispozici velký v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotelový personál zajišťuje animační program.  Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Sonnenland.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dunas Mirador Maspalomas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Dunas Mirador Maspalomas:

Hotel Dunas Mirador Maspalomas je umístěn na vyvýšenině v jižní části ostrova Gran Canaria, 38 km od letiště, nad letoviskem Maspalomas.

Vybavení objektu:

Hotel Dunas Mirador Maspalomas nabízí svým hostům 437 pokojů, prostornou recepci, restauraci, několik barů, obchodů a butiků, diskotéku, hernu, saunu a masáže, dětský klub, dětský park, internetovou místnost. V zahradě je k dispozici velký v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotelový personál zajišťuje animační program.

Standardní pokoj : moderně zařízený pokoj s telefonem, televizí se satelitním vysíláním, rádiem, trezorem, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

dva tenisové kurty, stolní tenis, pronájem kol na recepci, petanque.

Stravování:

polopenze je podávána v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za příplatek (uveden v ceníku) nabízí hotel program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody:

několik menších obchůdků najdete v hotelu Dunas Mirador Maspalomas a jeho okolí, větší obchodní centrum je vzdáleno cca 1500 m.

Pláž Dunas Mirador Maspalomas:

velké písečné duny – Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny cca 4 km. Na pláž je několikrát denně zabezpečena hotelová doprava.

Internetové stránky:

Dunas Mirador Maspalomas

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento hotel nabízí v 6 pětipodlažních budovách celkem 437 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici...

HotelVstupní hala, recepce, bankomat, výtahy, restaurace, lobby bar, bar u bazénu; za poplatek internetová kavárna, půjčovna aut. 2 bazény (1 v zimě...

StřediskoMaspalomasPolohaHotelový komplex několika budov je umístěn na svahu cca 3,5 km od centra Maspalomas, cca 35 km od letiště; nákupní možnosti cca 100...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.