Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise Valle Taurito

Hotel Paradise Valle Taurito se nachází na jihozápadním pobřeží Gran Canaria, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel doporučujeme obzvlášť klientům, kteří vyhledávají pobyt na klidném místě. Hotel zaujme nejen rodiny s dětmi, ale i díky několika upraveným pokojům pro klienty z řad méně pohybově zdatných návštěvníků je vhodný pro seniory a tělesně postižené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise Valle Taurito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paradise Valle Taurito

Hotel Paradise Valle Taurito se nachází na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito. Hotel je vhodný pro milovníky klidné dovolené nebo pro rodiče s dětmi. Před hotelem se nachází rekreační park Lago Taurito Oasis (komplex bazénů s mořskou vodou a tobogány).

Vybavení hotelu Paradise Valle Taurito

Tento moderně architektonicky řešený pětipatrový hotel nabízí recepci, 2 výtahy, 132 pokojů (70 dvoulůžkových, 60 suite, 2 pro tělesně postižené), vstupní halu s recepcí, internetový terminál (za poplatek), restauraci, 2 bary, noční klub, malý obchod, stánek s novinami, dětský klub, parkoviště i prádelnu. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s barem, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít i služeb termálních lázní Welness & SPA Krabi (vnitřní bazén s cirkulačním okruhem 52 m2, jaccuzi, sauna, parní lázeň, masáže, kosmetika atd.). Zkušený tým animátorů připravuje program pro děti i dospělé.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 35 m2): Prostorný dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa má částečný výhled na moře.

Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

V hotelu jsou k dispozici 2 tenisové kurty (za poplatek), 2 kurty na paddel, 1 kurt na squash, volejbal, minigolf, pétanque, kulečník, stolní tenis, trasa na jogging, posilovna. Na pláži je nabídka vodních sportů, golfové hřiště Anfi Tauro je vzdáleno 7 km a Salobre Golf 25 km.

Stravování

Dle CK. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody

Přímo v hotelu je malý obchůdek. Další obchody, restaurace a bary jsou přibližně 150 m od hotelu u plážové promenády. 

Pláž

Údolí Taurito má svou vlastní pláž s jemným tmavším pískem (asi 70 m od hotelu). Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál se vzájemně propojenými bazény s mořskou vodou, bary a slunečními terasami s lehátky a slunečníky (rekreační park Lago Taurito Oasis). Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 6 km a Playa Mogán se světlým pískem 3 km.

Internetové stránky: www.paradiseresorts.es

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento moderně architektonicky řešený pětipatrový hotel nabízí recepci, 2 výtahy, 132 pokojů (2 uzpůsobené pro osoby se sníženou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.