Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Koala Garden Suites

Apartmány se nachází poblíž golfového hřiště Campo de Golf de Maspalomas ve stejnojmenném středisku na ostrově Gran Canaria. Komplex Koala Garden Suites nabízí ubytování v prostorných studiích a apartmánech. Tento komplex je vhodný i pro rodiny s dětmi.   

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Koala Garden Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Koala Garden Suites

Apartmány se nachází poblíž golfového hřiště Campo de Golf de Maspalomas ve stejnojmenném středisku, přibližně 35 km jižně od letiště. Mini market se nachází v hotelu, další možnosti jsou v jeho okolí: Faro Shopping Center, každou středu jsou pořádány tradiční trhy v blízkosti komplexu Koala Garden Suites.

Vybavení komplexu Koala Garden Suites

Komplex Koala Garden Suites nabízí ubytování v prostorných studiích a apartmánech. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, směnárna, půjčovna aut, kol, prádelna. Restaurace, Bar, Grill a Pizzerie se nacházejí ve 2. části, Pivnice s nabídkou 25 místních i světových značek v 1. části. Využít můžete 7 bazénů pro děti a dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), které vyplňují prostor mezi bungalovy. Hotel zajišťuje služby lékaře a nabízí masáže, saunu (za poplatek). Wi-Fi připojení k internetu je možné v okolí recepce (za poplatek). Dětský klub Kaolín, Teddy Club a dětské hřiště zpříjemní pobyt dětem ve věku 2 – 12 let.

Ubytování

Studio (44 m2): Standardní ubytování zahrnuje ložnici s oddělenou obývací částí, která je součástí pokoje, plně vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, lednička, toustovač, varná konvice, sporák), koupelnu (WC, sprcha, vana) a terasu se zahradním nábytkem. Studio je klimatizované a jeho součástí je také telefon, TV a trezor (za poplatek).
Maximální kapacita: 2 dospělé osoby

Apartmán (46 m2): Apartmán je shodně vybaven jako studio, navíc má oddělenou ložnici.
Maximální kapacita: 4 dospělé osoby

Sport

V hotelu Koala Garden Suites  je posilovna, stolní tenis (zdarma) a kulečník (za poplatek). V okolí je možnost sportovního vyžití: golf, tenis, padel, cyklistika, fotbal.  

Stravování

dle CK, Stravování je zajištěno formou polopenze v hotelové restauraci.

Pláž

Zajištěn je hotelový autobus pro klienty (zdarma) na pláž Maspalomas vzdálenou 3 km, který jezdí 3x denně na pláž (9:30, 11:40, 13:30) a zpět (14:30, 15:30, 16:30).

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex 69studií a apartmánů umístěných ve dvoupatrových domcích. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.