Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Curasol

Příjemný terasovitý komplex se nachází v jihozápadní části ostrova Gran Canaria v letovisku Playa del Cura jen 300 m od pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace (říjen - duben), bar (červenec - duben). V hotelové zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi, sluneční terasa, lehátka a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Curasol, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Curasol

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 46 km od letiště, v turistické oblasti Playa del Cura.

Vybavení objektu

Tento terasovitý komplex Curasol nabízí celkem 77 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace (říjen - duben), bar (červenec - duben). V hotelové zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi, sluneční terasa, lehátka a slunečníky.

Ubytování v apartmánech Curasol

Apartmán – 1 ložnice: Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, rychlovarná konvice), televize se satelitními programy, telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled na moře.Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán – 2 ložnice: Základní vybavení je shodné jako u apartmánu – 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnice.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Apartmán - 3 ložnice: Základní vybavení je shodné jako u apartmánu – 1 ložnice, navíc má dvě samostatné dvoulůžkové ložnice.Maximální obsazenost - 6 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: bez stravy, apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Sport

Na pláži možnost vodních sportů. Golfové hřiště Anfi Tauro Golf se nachází cca 3 km od hotelu.

Obchody

Přibližně 200 m od hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a supermarket, větší obchodní centrum s množstvím obchodů, restaurací a barů je v městečku Puerto Rico (cca 4 km).

Pláž

Pláž Playa del Cura se nachází cca 300 m od komplexu Curasol.


www.curasol.de

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento terasovitý komplex nabízí celkem 77 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.