Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cristina Las Palmas

Luxusní pětihvězdičkový městský hotel Cristina Las Palmas se nachází na severovýchodním pobřeží, 34 km od letiště, v centru hlavního města Las Palmas de Gran Canaria. Hotel zaujme především náročnější klientelu všech věkových skupin.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cristina Las Palmas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cristina Las Palmas

Na severovýchodním pobřeží, 34 km od letiště, v centru hlavního města Las Palmas de Gran Canaria.

Vybavení hotelu Cristina Las Palmas

Luxusní městský hotel nabízí celkem 312 pokojů (některé s bezbariérovým přístupem). Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace, kavárna, diskotéka, 7 konferenčních sálů (až 400 osob), televizní místnost, čítárna, masáže (na objednávku), půjčovna aut, prádelna, služba lékaře (na vyžádání). Na sluneční terase hotelu s výhledem na pláž je menší bazén pro dospělé a relaxační část s lehátky. Hotel pořádá v době prázdnin (červenec a srpen) animační program pro děti.

Standardní pokoj:

(uveden v ceníku – 27 m2) Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar, centrální vytápění, vybavenou koupelnu se sprchou, s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa má výhled do města, za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat výhled na moře. Max obsazenost (listopad – duben) – 2 dospělé osoby a 2 děti. Max obsazenost (květen – říjen) – 2 dospělé osoby.

Rodinný pokoj:

(příplatek uveden v ceníku – 35 m2) Je vybaven shodně jako standardní pokoj, je však prostornější a obývací část s rozkládací pohovkou je oddělena od ložnice dveřmi. Balkon nebo terasa má výhled do města, za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Max obsazenost (květen – říjen) - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport

V hotelu je posilovna, nejbližší golfová hřiště - Real Club de Golf las Palmas Bandama 14 km a El Cortijo 23 km od hotelu.

Stravování

Dle CK. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované (a la carte) v hotelové restauraci.

Obchody

Umístěním hotelu v centru hlavního města jsou všechny obchody, restaurace, bary a služby v jeho bezprostřední blízkosti.

Pláž

Hotel je oddělen od pláže Las Canteras, s jemným světlým pískem pouze plážovou promenádou (cca. 70 m).

Internetové stránky:

www.hotelcristinalaspalmas.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuLuxusní městský hotel nabízí celkem 306 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.