Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Catarina

V jižní části ostrova Gran Canaria u písečných dun Dunas de Maspalomas v centru největšího turistického letoviska Playa del Inglés leží hotel Ifa Catarina. Tento čtyřhvězdičkový hotel má v jedné pětipatrové budově celkem 402 pokojů. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Catarina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ifa Catarina

V jižní části ostrova Gran Canaria u písečných dun Dunas de Maspalomas, 38 km od letiště, na hlavní třídě Avenida de Tirajana, v centru největšího turistického letoviska Playa del Inglés leží hotel Ifa Catarina. Obchody a restaurace jsou v bezprostřední blízkosti hotelu, velké nákupní centrum Cita s restauracemi a bary je přibližně 200 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Ifa Catarina má v jedné pětipatrové budově celkem 402 pokojů. Nabízí vstupní halu s recepcí, 8 výtahů, 2 restaurace, 4 bary, možnost připojení k internetu, služby lékaře, dětský klub (děti 4 – 12 let), hlídání dětí (za příplatek), půjčovnu aut, 3 konferenční místnosti (max. 100 osob), kadeřnictví, masáže, obchod se suvenýry a novinami. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén s klouzačkou, 2 vířivky, sluneční terasa, dětské brouzdaliště, lehátka, slunečníky, kavárna a dětské hřiště. Na střešní terase hotelu je zóna vyhrazená pro nudisty. Animační tým připravuje velký výběr sportovních aktivit, denní i večerní program pro děti i dospělé včetně živé hudby a profesionálních show.

Ubytování

Standardní pokoj (35 m2): Moderně zařízený klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení obývací část s rozkládací pohovkou, televizi se satelitními programy, trezor, telefon s přímou volbou, minibar (za příplatek), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Za příplatek možno dokoupit výhled do zahrady/na bazén/na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

V hotelu Ifa Catarina jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělou trávou a křemičitým pískem (možnost výuky), kulečník, šipky, víceúčelové hřiště. Možnost rezervace green fee na golfových hřištích.

Stravování

dle CK, Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci s výběrem z místní i mezinárodní kuchyně. V nabídce je na vyžádání i dieta pro diabetiky, strava pro kojence a výběr pro děti 4 - 12 let.

Pláž

I přesto, že se hotel Ifa Catarina nachází pouze 200 m od chráněných písečných dun Dunas Maspalomas, je vzdálen od pláže Playa del Inglés se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře přibližně 1 km. Hotel zajišťuje na pláž bezplatnou autobusovou dopravu.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel byl rekonstruován v roce 2017. V jedné pětipatrové budově nabízí celkem 410 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 8...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.