Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Concorde

Hotel se nachází na severu ostrova Gran Canaria v letovisku Las Palmas. V bezprostřední blízkosti je mnoho obchodů, barů a restaurací, do centra města je to asi 100 metrů. Pláž se světlým pískem Playa de Las Canteras je jen pár metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Concorde, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Concorde

Tento devítipatrový hotel Concorde nabízí celkem 125 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu, internetový terminál (za poplatek), bar - kavárna, restaurace Mirador s výhledem na Playa de las Canteras, konferenční sál, půjčovna aut, možnost parkování (za poplatek, 50 m od hotelu). Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky.

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře jsou v hlavní hotelové restauraci Mirador s krásným výhledem na moře.

Sport a zábava

Na pláži možnost vodních sportů.

Obchody

V bezprostřední blízkosti je mnoho obchodů, barů a restaurací, do centra města je to asi 100 metrů. Poblíž hotelu je autobusová zastávka, ze které jedou autobusy do všech velkých obchodních okrajových center hlavního města.

Pláž u hotelu Concorde

Pláž se světlým pískem Playa de Las Canteras je jen pár metrů od hotelu Concorde.

Internetové stránky

www.hotelconcorde.org 

Poloha

Na severovýchodním pobřeží, 25 km od letiště, v hlavním městě Las Palmas de Gran Canaria.

Hotel se nachází na severu ostrova, proto zde nejsou informační schůzky a delegát není fyzicky přítomen.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento devítipatrový hotel nabízí celkem 125 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, možnost Wi-Fi připojení k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.