Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise Lago Taurito

Devítipatrová budova Paradise Lago Taurito s recepcí a celkem 235 ubytovacími jednotkami nabízí výtahy, salon, společenskou místnost s televizí se satelitními programy, možnost připojení na internet v recepci, supermarket, restauraci, bar u bazénu, v zimních měsících vyhřívaný sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, jacuzzi, oddělené dětské brouzdaliště a animační program pro děti i dospělé. Hotel byl vybudován na ostrově Gran Canaria v hezkém letovisku Playa Taurito.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise Lago Taurito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Paradise Lago Taurito:

Na jihozápadním pobřeží ostrova Gran Canaria v klidném prostředí oblasti Taurito, 3 km od malebného přístavu Puerto Mogán, 8 km od turistického střediska Puerto Rico a 60 km od letiště. Před hotelem se nachází komplex bazénů s mořskou vodou Taurito Oasis (vstup za poplatek, pro klienty s programem all inclusive vstup zdarma).

Vybavení objektu Paradise Lago Taurito:

Devítipatrová budova Paradise Lago Taurito s recepcí a celkem 235 ubytovacími jednotkami nabízí výtahy, salon, společenskou místnost s televizí se satelitními programy, možnost připojení na internet v recepci, supermarket, restauraci, bar u bazénu, v zimních měsících vyhřívaný sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, jacuzzi, oddělené dětské brouzdaliště a animační program pro děti i dospělé.

Standardní pokoj (31 m2): Dvoulůžkový pokoj má telefon, televizi se satelitními programy, minibar, trezor, koupelnu s WC a balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný pokoj (40 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, má však navíc oddělenou ložnici a malý jídelní kout s ledničkou, jinak bez vybavení (za poplatek mikrovlnná trouba). Maximální obsazenost - 4 osoby.

Sport:

Čtyři tenisové kurty a stolní tenis za poplatek. Nedaleko hotelu je minigolf a dětské hřiště.

Obchody:

Menší obchůdky najdete v bezprostřední blízkosti Paradise Lago Taurito. Velká nákupní centra jsou v Puerto Mogán a Puerto Rico.

Pláž u Paradise Lago Taurito:

Pouze 50 m od objektu se nachází pláž s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Ve vzdálenosti přibližně 4 km je pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem (spojení linkovým autobusem).

Internetové stránky:

Paradise Lago Taurito

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento hotel je součástí resortu Paradise Resort Taurito a v jedné devítipatrové budově nabízí celkem 260 pokojů. Hostům je k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.