Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riu don Miguel

V tomto pětipatrovém hotelu s recepcí je 251 pokojů, restaurace, bar a butik. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé, dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané) a sluneční terasa s lehátky i slunečníky. Hotel zajišťuje zábavný program pro dospělé i děti. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa del Ingles u dun Maspalomas

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riu don Miguel , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Riu don Miguel:

V jižní části ostrova Gran Canaria v letovisku Playa del Inglés, 32 km od letiště.

Vybavení Riu don Miguel:

V tomto pětipatrovém hotelu s recepcí je 251 pokojů, restaurace, bar a butik. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé, dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané) a sluneční terasa s lehátky i slunečníky. Hotel zajišťuje zábavný program pro dospělé i děti.

Standardní pokoj: Dvoulůžkový pokoj je vybaven stropním ventilátorem, telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem, koupelnou s WC a balkonem. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Stolní tenis, volejbal, kulečník, tenisový kurt s tvrdým povrchem, dětské hřiště a pronájem kol na recepci. V blízkosti hotelu najdete minigolf a squash. Na pláži lze provozovat vodní sporty a potápění.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody:

Jen 200 m od hotelu Riu don Miguel se nachází hlavní třída s velkým množstvím obchodů.

Pláž u Riu don Miguel:

Světlé písečné duny Dunas de Maspalomas – Playa del Inglés jsou vzdálené asi 15 minut chůze od hotelu. Hotel na pláž zajišťuje několikrát denně dopravu.

Internetové stránky:

Riu don Miguel

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento hotel nabízí v jedné pětipatrové budově celkem 251 pokojů, prostornou vstupní halu s recepcí, několik výtahů, internetový koutek (za...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.