Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cordial Roca Negra

Hotel se nachází severu ostrova Gran Canaria, 55 km od letiště, v malém městečku Agaete. Hotel se nachází na pobřeží, cca 200 m od přírodního bazénu v Agaete.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cordial Roca Negra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Cordial Roca Negra

Hotel Cordial Roca Negra nabízí celkem 140 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách, restauraci, bar, služby prádelny, placené parkoviště. V zahradě je bazén pro dospělé a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky, jacuzzi. Hosté mohou využít i nabídku SPA Obsidiana (sauna, turecké lázně, flotarium, vnitřní bazén, masáže, kosmetický salon).

Junior suite

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má oddělenou ložnici od obývací části, balkon má výhled na moře.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci. V případě menší obsazenosti hotelu jsou večeře formou à la carte.

Sport a zábava

Posilovna, horská cyklistika, trekking.

Obchody

Menší nákupní možnosti v městečku Agaete, možnost dalších nákupů v cca 10 km vzdáleném městě Gáldar.

Pláž u hotelu Cordial Roca Negra

Hotel Cordial Roca Negra se nachází na pobřeží, cca 200 m od přírodního bazénu v Agaete.

Internetové stránky

www.becordial.com 

Poloha

Na severu ostrova, 55 km od letiště, v městečku Agaete.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 140 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.