Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kumara Serenoa by Lopesan

Moderní, dobře vybavený hotel se nachází jižní části ostrova Gran Canaria,  v turistickém centru Maspalomas, přímo na golfovém hřišti Maspalomas Golf.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kumara Serenoa by Lopesan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Vybavení hotelu Kumara Serenoa by Lopesan

Moderní hotel Kumara Serenoa by Lopesan (otevření květen 2020) nabízí 174 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení k internetu, výtah,  restauraci (s oddělenou částí Adults only - pouze pro dospělé) bary, dětský klub Kids Club, hlídaní dětí (za poplatek), služby prádelny, parkoviště. V zahradě se nachází bazén pro dospělé, bazén pro děti, 2 jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Animační tým připravuje denní i večerní animační programy.

Junior suite

Dvoulůžková  ložnice je oddělená od obývací části. Do vybavení patří televize se satelitními programy, klimatizace, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minibar, rychlovarná konvice, kávovar, telefon, trezor (za poplatek), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Terasa má výhled na bazén.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Senior suite

Základní vybavení je stejné jako u junior suite, je o něco prostornější a má větší terasu. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci Buffet. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje během dne.  

Obchody

Cca 3,5 km od hotelu Kumara Serenoa by Lopesan se nachází turistická zóna Meloneras, kde jsou obchody, bary, restaurace. Další možnosti nákupů v centru Playa del Inglés (cca 3 km od hotelu).

Pláž u hotelu Kumara Serenoa by Lopesan

Přesto, že se hotel nachází pouze 200 m od chráněných písečných dun Dunas de Maspalomas, je vzdálen od pláže se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře přibližně 3 km. Hotel zajišťuje na pláž autobusovou dopravu (za poplatek).

Internetové stránky

www.lopesan.com 

Poloha

V jižní části ostrova, 35 km od letiště, v turistickém centru Maspalomas. Přímo na golfovém hřišti Maspalomas Golf.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuModerní hotel (otevření květen 2020) nabízí 174 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení k internetu, výtah,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od