Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise Taurito Valle

Moderně architektonicky řešený pětipatrový hotel Paradise Taurito Valle nabízí recepci, 2 výtahy, 132 pokojů (70 dvoulůžkových, 60 suite, 2 pro tělesně postižené), vstupní halu s recepcí, informační centrum, restauraci, bary, malý obchod, stánek s novinami, možnost připojení na internet, dětský klub, parkoviště i prádelnu. V hotelové zahradě je jeden bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s barem, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Od roku 2009 mohou hosté využít i služeb termálních lázní Welness & SPA s vnitřním bazénem (centrum zdraví a krásy, masáže, parní lázně). Hotel najdete na ostrově Gran Canaria v příjemném letovisku Playa Taurito.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise Taurito Valle, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Paradise Taurito Valle:

Na jihozápadním pobřeží ostrova Gran Canaria, 70 km od letiště, 30 km od Maspalomas a 3 km od přístavního městečka Puerto Mogán.

Vybavení Paradise Taurito Valle:

Moderně architektonicky řešený pětipatrový hotel Paradise Taurito Valle nabízí recepci, 2 výtahy, 132 pokojů (70 dvoulůžkových, 60 suite, 2 pro tělesně postižené), vstupní halu s recepcí, informační centrum, restauraci, bary, malý obchod, stánek s novinami, možnost připojení na internet, dětský klub, parkoviště i prádelnu. Zkušený tým animátorů připravuje program pro děti i dospělé. V hotelové zahradě je jeden bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s barem, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Od roku 2009 mohou hosté využít i služeb termálních lázní Welness & SPA s vnitřním bazénem (centrum zdraví a krásy, masáže, parní lázně).

Standardní pokoj: (35 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, minibar, trezor, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů a balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Tenisový kurt, hřiště na squash a volejbal, minigolf, kulečník, stolní tenis, trasa na jogging, tělocvična. Na pláži je možnost provozování vodních sportů. Golfové hřiště je od Paradise Taurito Valle vzdálené přibližně 4 km.

Stravování:

Program all inclusive je připravován formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody:

Přímo v hotelu Paradise Taurito Valle je malý obchůdek. Další obchody, restaurace a bary jsou přibližně 150 m od hotelu u plážové promenády.

Pláž u Paradise Taurito Valle:

Přibližně 70 m od hotelu se nachází pláž s tmavým pískem Playa Taurito s pozvolným vstupem do moře.

Internetové stránky:

Paradise Taurito Valle

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.