Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Dunamar Hotel

Ve dvou budovách nabízí 273 prostorných pokojů, vstupní halu s recepcí a internetovým koutkem, restauraci, 2 bary u bazénu, piano bar s výhledem na Atlantik a živou hudbou, taneční bar, 3 bazény, vířivku a terasu na slunění s lehátky a slunečníky. Hoteloví hosté mají k dispozici terapeutické centrum mimo jiné se saunou, tureckými lázněmi a fitness centrem. Za poplatek hotel nabízí také masáže a kosmetické ošetření. Hotel najdete na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa del Ingles.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Dunamar Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ifa Dunamar Hotel:

V jižní části ostrova Gran Canaria, přímo na pobřežní promenádě, jen několik kroků od rušné části Playa del Inglés, 35 km od letiště.

Vybavení objektu:

Hotel Ifa Dunamar Hotel byl postaven v roce 1972 a rekonstruován v roce 1997. Ve dvou budovách nabízí 273 prostorných pokojů, vstupní halu s recepcí a internetovým koutkem, restauraci, 2 bary u bazénu, piano bar s výhledem na Atlantik a živou hudbou, taneční bar, 3 bazény, vířivku a terasu na slunění s lehátky a slunečníky. Hoteloví hosté mají k dispozici terapeutické centrum mimo jiné se saunou, tureckými lázněmi a fitness centrem. Za poplatek hotel nabízí také masáže a kosmetické ošetření.

Standardní pokoj: (uveden v ceníku – 16,47 m2): Prostorný dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon, televizi se satelitními programy, malou ledničku (na vyžádání minibar), trezor, koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a vysoušečem vlasů a balkon. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Jednolůžkový pokoj (příplatky uvedeny v ceníku – 16,47 m2): Tento typ pokoje má základní vybavení shodné s dvoulůžkovým pokojem. Má jen jedno standardní lůžko a může být dle výběru s balkonem nebo bez něj (informace v CK).

Sport:

Posilovna, možnost provozování vodních sportů na pláži. Hotel zajišťuje kurzy golfu na hřištích Maspalomas, Salobre Golf a Meloneras Golf.

Obchody:

V těsné blízkosti hotelu Ifa Dunamar Hotel se nachází řada obchůdků, restaurací a barů. Velká obchodní centra jsou vzdálena asi 300 m od hotelu.

Pláž u Ifa Dunamar Hotel:

Písečná pláž Playa del Inglés se zlatým pískem je od hotelu oddělena pouze plážovou promenádou.

Internetové stránky hotelu

Ifa Dunamar Hotel

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel byl rekonstruován v roce 2018. Ve dvou propojených budovách hotel nabízí celkem 265 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.