Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ifa Interclub Atlantic Hotel

Hotel Ifa Interclub Atlantic Hotel díky svému umístění dopřává svým klientům úžasný výhled na oceán a písečné duny Dunas Maspalomas. Je rozdělen do 4 dvou až pětipatrových budov s celkovým počtem 408 pokojů. V hlavní budově najdete recepci, restauraci, bar, bar u bazénu, diskotéku a internetové koutky. V zahradě o rozloze 40 000 m² naleznete 2 velké bazény (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), dětský bazén, 3 vířivky a terasu na slunění s lehátky. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku San Agustín.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ifa Interclub Atlantic Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Ifa Interclub Atlantic Hotel:

V jižní části ostrova Gran Canaria, 25 km od letiště, v horní části letoviska San Agustín.

Vybavení Ifa Interclub Atlantic Hotel:

Hotel Ifa Interclub Atlantic Hotel díky svému umístění dopřává svým klientům úžasný výhled na oceán a písečné duny Dunas Maspalomas. Je rozdělen do 4 dvou až pětipatrových budov s celkovým počtem 408 pokojů. V hlavní budově najdete recepci, restauraci, bar, bar u bazénu, diskotéku a internetové koutky. V zahradě o rozloze 40 000 m² naleznete 2 velké bazény (jeden z nich v zimním období vyhřívaný), dětský bazén, 3 vířivky a terasu na slunění s lehátky. Šestkrát týdně se v průběhu dne i večera stará o děti i dospělé tým animátorů.

Standardní pokoj: (24 m2): Jednoduše zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení pohovku, televizi se satelitními programy, telefon, trezor, koupelnu s vanou a WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Pokoj se salonem: (35 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, navíc má obývací pokoj, který je od ložnice oddělen závěsem a je zde možnost až 2 přistýlek. Maximální obsazenost – 4 osoby.

Jednolůžkový pokoj (17 m2): Tento typ pokoje je menší, základní vybavení je shodné s dvoulůžkovým pokojem. Maximální obsazenost – 1 osoba.

Sport:

Hotel Ifa Interclub Atlantic Hotel je vybaven 4 tenisovými kurty a multifunkčním sportovním hřištěm. Nachází se zde také potápěčská škola Nautico. Hoteloví hosté si mohou zacvičit aquaerobik, zahrát si petanque, fotbal, basketbal či volejbal.

Stravování:

Hotel Ifa Interclub Atlantic Hotel nabízí program all inclusive, který zahrnuje snídani, oběd, večeři (podáváno formou švédských stolů) a dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů (nealkoholických a alkoholických místní výroby).

Obchody:

V bezprostřední blízkosti jsou obchody a restaurace, přibližně 1,5 km od hotelu se nachází obchodní centrum s mnoha možnostmi nákupů.

Pláž u Ifa Interclub Atlantic Hotel:

Písečná pláž San Agustín s tmavým pískem je vzdálena přibližně 1 km od hotelu.

Internetové stránky:

Ifa Interclub Atlantic Hotel

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuZrenovovaný hotel (2019) je rozdělen do 3 dvou až pětipatrových budov s celkovým počtem 420 pokojů. V hlavní budově je vstupní hala s...

StřediskoSan AgustínPolohaKlubový hotelový komplex se nachází v rozlehlé zahradě cca 2 km od centra střediska San Agustín, cca 8 km od Meloneras, cca 5 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.