Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandy Beach

Velice pěkný hotel Sandy Beach se nachází přímo v centru střediska Playa del Inglés, na hlavní třídě vedoucí k písečným dunám. V těsné blízkosti hotelu najdete velké množství obchodů, restaurací a barů. Hotel je v letovisku Playa del Ingles u dun Maspalomas na ostrově Gran Canaria.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandy Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sandy Beach

Velice pěkný hotel Sandy Beach se nachází na ostrově Gran Canaria přímo v centru střediska Playa del Inglés, na hlavní třídě vedoucí k písečným dunám. V těsné blízkosti hotelu najdete velké množství obchodů, restaurací a barů.

Pláž u Sandy Beach

Nejdelší písečná pláž Playa del Inglés je vzdálena cca 300 m od hotelu. 8 km dlouhé Dunas de Maspalomas jsou vzdáleny asi 10 minut chůze.

Vybavení hotelu

K dispozici je v Sandy Beach vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace a bary, bar u bazénu, obchod se suvenýry. Na střeše hotelu je terasa pro nudisty.

Vybavení pokojů

Elegantně zařízené pokoje s možností přistýlky jsou vybavené telefonem, klimatizací, TV, trezorem a minibarem (za poplatek) a balkonem s výhledem do okolí (přízemí a 1. patro, typ A). Pokoje s výhledem na bazén 2.-10. patro (typ B) za příplatek .

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné půlkruhové budově hotel nabízí celkem 256 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.