Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Star

Hotel Blue Star leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 50 km od letiště, v oblasti Puerto Rico. Hotelový komplex Blue Star tvoří devítipatrová budova se 156 studii a apartmány postavená terasovitě nad zátokou přístavního městečka Puerto Rico. Písečné pláže jsou vzdáleny od hotelu Blue Star 15 až 20 minut pěší chůze, bílá písečná pláž Amadores 1,5 km a světlá pláž Puerto Rico s pozvolným vstupem do moře 1,7 km. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Star

Hotel Blue Star leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 50 km od letiště, v oblasti Puerto Rico. Přibližně 700 m od komplexu je začátek největšího obchodního centra v městečku Puerto Rico. Najdete zde velké samoobsluhy, specializované obchody, restaurace, bary, diskotéky i noční kluby.

Vybavení hotelu Blue Star

Hotelový komplex Blue Star tvoří devítipatrová budova se 156 studii a apartmány postavená terasovitě nad zátokou přístavního městečka Puerto Rico. Nabízí vstupní halu, recepci s nepřetržitým provozem, 3 výtahy (jeden panoramatický), několik restaurací a barů, menší obchod, půjčovnu aut, parkoviště a prádelnu. Recepce zajišťuje informační servis, možnost připojení k internetu a půjčovnu malých spotřebičů. Na venkovních terasách je bar, bazén pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a sprchou, dětské hřiště.

Ubytování

Apartmán (45 m2): Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, rozkládací pohovka, telefon, televize se satelitními programy (na mince) a trezor. Každý apartmán má koupelnu s WC a balkon nebo terasu v přízemí hotelu, za příplatek je možné zajistit apartmán u bazénu nebo s výhledem na moře.
Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby a 2 děti. 

Sport

V hotelu Blue Star je tenisový kurt, kulečník a posilovna. Na pláži v Puerto Rico je možnost vodních sportů, potápění, windsurfingu nebo lodních výletů, golfové hřiště Anfi Tauro je 2 km od hotelu.

Stravování

dle CK, Apartmány mají možnost vlastního vaření. Lze se stravovat i v místní restauraci.

Pláž

Písečné pláže jsou vzdáleny od hotelu Blue Star 15 až 20 minut pěší chůze, bílá písečná pláž Amadores 1,5 km a světlá pláž Puerto Rico s pozvolným vstupem do moře 1,7 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.