Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gloria Palace

Hotel Gloria Palace s letitou tradicí nabízí 346 pokojů, mramorovou vstupní halu s recepcí, 2 restaurace, butiky, malý obchod se suvenýry, kadeřnictví, 7 konferenčních salonů, dětský koutek, bazén na střešní terase (se zónou vyhrazenou nudistům), velkou zahradu s 2 velkými v zimních měsících vyhřívanými bazény a dětským brouzdalištěm i sluneční terasu s lehátky a slunečníky. K hotelu patří i Talasoterapie (kryté termální bazény se slanou mořskou vodou ohřátou na 37°C). Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku San Agustín.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gloria Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Gloria Palace:

V jižní části ostrova Gran Canaria v klidné rekreační oblasti San Agustín, 25 km od letiště.

Vzdálenosti od golfových hřišť: 53 km Real Club de Golf de Las Palmas, 42 km El Cortijo Club del Campo, 42 km Oasis Golf, 6.5 km Campo de Golf de Maspalomas, 14 km Salobre Golf & Resort, 23 km Anfi Tauro Golf, 12 km Lopesan Meloneras Golf, 56 km Las Palmeras Golf Sport Urban Resort.

Vybavení objektu Gloria Palace:

Hotel Gloria Palace s letitou tradicí nabízí 346 pokojů, mramorovou vstupní halu s recepcí, 2 restaurace, butiky, malý obchod se suvenýry, kadeřnictví, 7 konferenčních salonů, dětský koutek, bazén na střešní terase (se zónou vyhrazenou nudistům), velkou zahradu s 2 velkými v zimních měsících vyhřívanými bazény a dětským brouzdalištěm i sluneční terasu s lehátky a slunečníky. Zkušený tým animátorů zajišťuje po celý den bohatý animační program pro děti a dospělé. Každý večer je připraven kulturní program s celovečerním představením. K hotelu patří i Talasoterapie (kryté termální bazény se slanou mořskou vodou ohřátou na 37°C). 

Standardní pokoj (32 m2): Velmi prostorný a moderně zařízený dvoulůžkový pokoj s klimatizací je vybaven telefonem, televizí se satelitními a hudebními kanály, rádiem, trezorem, ledničkou nebo minibarem, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů a balkonem s výhledem na moře nebo do zahrady. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Junior suite (38 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, ale prostornější, ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinný pokoj (28 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Umístění je v hotelové zahradě u bazénu. Maximální obsazenost – 4 osoby, minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti. 

Sport:

Dva tenisové kurty s umělým povrchem a nočním osvětlením, 2 kurty na padel, squash,aquaerobic, posilovna, kulečník, stolní tenis, šipky a petanque.

Golf:

Hotel zajišťuje pro své golfové hosty rezervace green fee se speciální cenou i slevy na golfové kurzy. V centru SPA jsou pro golfové hráče zajištěny zvláštní relaxační programy.

Obchody:

Nejbližší obchodní centrum San Agustín s mnoha restauracemi, supermarkety a různými obchody je vzdáleno přibližně 15 minut chůze od hotelu.

Pláž u Gloria Palace:

Asi 15 minut pěší chůze (550 m) od hotelu se nachází pláž San Agustín s tmavým pískem. Nejdelší pláž ostrova Playa del Inglés je vzdálena 2 km. Několikrát denně na ni dojíždí hotelový autobus.

Internetové stránky:

Gloria Palace 

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.