Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Suite Princess

Velice pěkný hotel, který se nachází v oblasti Playa Taurito, cca 30 km západně od Playa del Inglés. Mimo hotel Suite Princess  zde však nenajdete společenský život, proto je toto místo vhodné pro milovníky klidné dovolené a pro rodiny s dětmi. Nejbližší obchodní centrum je ve středisku Puerto Rico cca 10 km. Apartmány jsou v letovisku Playa Taurito na ostrově Gran Canaria.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Suite Princess , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Suite Princess

Velice pěkný hotel, který se nachází v oblasti Playa Taurito, cca 30 km západně od Playa del Inglés na ostrově Gran Canaria. Mimo hotel Suite Princess  zde však nenajdete společenský život, proto je toto místo vhodné pro milovníky klidné dovolené a pro rodiny s dětmi. Nejbližší obchodní centrum je ve středisku Puerto Rico cca 10 km.

Pláž u Suite Princess

Přímo u hotelu je pláž se šedým pískem.

Vybavení Suite Princess

Komfortně vybavený hotel s mramorovou vstupní halou s recepcí, restaurací, bary, panoramatickými výtahy, obchůdky se suvenýry, dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Velmi prostorné pěkně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, trezorem, minibarem a balkonem. Všechny pokoje mají výhled na moře.

Intenetové stránky hotelu

Suite Princess

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuPlně klimatizovaný hotel, který byl zrenovovaný v roce 2017 nabízí celkem 304 junior suite (3 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.