Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Beach

Aparthotel Green Beach se nachází na jihozápadě ostrova Gran Canaria v letovisku Patalavaca. Aparthotel Green Beach disponuje 232 apartmány.Krásná písečná pláž se nachází 50 m od komplexu Green Beach.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Green Beach

Aparthotel Green Beach se nachází na jihozápadě ostrova, přibližně 45 km od letiště v letovisku Patalavaca. V komplexu je minimarket. Příjemnou 5ti minutovou procházkou se dostanete do rybářské vesnice Arguineguín. Poblíž aparthotelu je stanoviště taxi a autobusová zastávka.

Vybavení aparthotelu Green Beach

Aparthotel Green Beach disponuje 232 apartmány. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, konferenční sál a bazény pro dospělé i děti (v zimních měsících klimatizované). Zdarma jsou pro klienty k dispozici slunečníky a lehátka. V průběhu dne je zajištěn doplňkový sportovní program u bazénu a večer si můžete zpříjemnit představením s živou hudbou v Piano baru. Pro Vaše děti je zde dětský koutek a herna. V celém areálu je Wi-Fi připojení a u recepce internetový koutek.

Ubytování

Prostorné apartmány (43 m2) mají oddělenou ložnici od obývací části, ve které se nachází kuchyňský kout, součástí je balkón. Apartmány jsou orientovány na mořskou stranu s výhledem do zahrady nebo na moře.  Na pokoji je telefon a TV (za poplatek).
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování

dle CK, snídaně formou bufetu.

Sport

vodní sporty na pláži.

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází 50 m od komplexu Green Beach.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuAparthotel nabízí 232 apartmánů. Svým klientům nabízí vstupní halu s recepcí, možnost Wi-Fi připojení v celém komplexu (zdarma) a internetový...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.