Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palm Beach

V překrásné rozlehlé tropické zahradě u Palm Beach se nachází bazén se slanou i se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky i slunečníky a dětské brouzdaliště. Centrum Wellness & Spa nabízí klientům relaxační programy (sauna, bublinková koupel, kosmetický salon, relaxační zóna s lehátky na přírodním písku, léčebné kúry, atd.). Hotel najdete na ostrově Gran Canaria v letovisku Maspalomas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palm Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Palm Beach:

Na jihu ostrova Gran Canaria, v těsné blízkosti vyhlášených písečných dun Dunas de Maspalomas, 38 km od letiště.

Vybavení hotelu Palm Beach:

Pro hotelové hosty je k dispozici hotelová recepce, celkem 328 luxusních pokojů, 2 konferenční sály, restaurace, bary, televizní místnost s videem a internetem, kadeřnictví, tři butiky, směnárna, denní animační program, prádelna, soukromé parkoviště. V překrásné rozlehlé tropické zahradě u Palm Beach se nachází bazén se slanou i se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky i slunečníky a dětské brouzdaliště. Centrum Wellness & Spa nabízí klientům relaxační programy (sauna, bublinková koupel, kosmetický salon, relaxační zóna s lehátky na přírodním písku, léčebné kúry, atd.). 

Standardní pokoj – typ „A“ (23 m2): Velmi moderně zařízený dvoulůžkový pokoj, s klimatizací, přímou telefonní linkou s možností internetového připojení, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem, balkonem a mramorovou koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů a župany. Umístěn v 1. – 2. patře, balkon nebo terasa s výhledem do ulice. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj – typ „B“ (23 m2): Shodné vybavení jako u standardního pokoje – typ „A“. Umístěn v 3. – 4. patře, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj – typ „C“ (23 m2): Shodné vybavení jako u standardního pokoje – typ „A“. Umístění v 5. – 6. patře, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Tenisový kurt s osvětlením (možnost najmout si trenéra), šipky, lukostřelba, pétanque, stolní tenis, kulečník, venkovní šachy, posilovna, zdarma hodiny jógy a taichi. Hotel poskytuje slevy na všech šest golfových hřišť ostrova, z nichž 3 leží v těsné blízkosti hotelu. 

Obchody:

V těsné blízkosti Palm Beach (asi 300 m) se nachází promenáda s velkým množstvím vyhlášených restaurací, barů a obchodů.

Pláž u Palm Beach:

Pouhých 50 m od hotelu je 5 km dlouhá písečná pláž s písečnými dunami Dunas de Maspalomas.

Internetové stránky:

Palm Beach

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel je koncipován v moderním retrostylu 70. let, má 6 pater a celkem 328 luxusních pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.