Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tabaiba Princess

V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a 2 dětské bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy u bazénů, lehátka a slunečníky volně k dispozici a dětský klub od 5 do 12 let. Hotel Tabaiba Princess také zajišťuje celodenní animační programy, večerní představení a živou hudbu. Hotel se nachází v  letovisku Playa del Ingles u dun Maspalomas na ostrově Gran Canaria.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tabaiba Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Tabaiba Princess:

V jižní části ostrova Gran Canaria u dun Maspalomas, 35 km od letiště.

Golfový klub Campo de Golf Maspalomas leží 300 m od hotelu. Vzdálenosti od ostatních golfových hřišť: 60 km Real Club de Golf de Las Palmas, 49 km El Cortijo Club del Campo, 49 km Oasis Golf, 7 km Salobre Golf & Resort, 16 km Anfi Tauro Golf, 5 km Lopesan Meloneras Golf, 63 km Las Palmeras Golf Sport Urban Resort.

Vybavení objektu Tabaiba Princess:

Tento třípatrový hotel svým klientům nabízí 447 pokojů, prostornou halu s recepcí, 4 výtahy, hernu, malý obchod, prádelnu, půjčovnu aut, parkoviště, 2 restaurace a několik barů. Hostům jsou k dispozici turecké lázně, finská sauna i masáže. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a 2 dětské bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy u bazénů, lehátka a slunečníky volně k dispozici a dětský klub od 5 do 12 let. Hotel Tabaiba Princess také zajišťuje celodenní animační programy, večerní představení a živou hudbu.

Standardní pokoj (26 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný a moderně zařízený. V základním vybavení je telefon, digitální televize se satelitními a hudebními programy, trezor, minibar s „balíčkem princess“ (2 x coca cola, pivo, fanta, perlivá a neperlivá voda), plný minibar (za poplatek), kompletně vybavená koupelna s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Sport:

V hotelu Tabaiba Princess je tělocvična a stolní tenis (zdarma), tenisový kurt a minigolf jsou za poplatek.

Golf:

Hotel má smlouvu s golfovými kluby a zajišťuje pro své golfové hosty zvláštní ceny, rezervace green fee i slevy na golfové kurzy.

Obchody:

Nejbližší větší obchodní centrum Faro II s mnoha restauracemi, supermarkety a různými obchody je vzdáleno přibližně 1 km od hotelu.

Pláž u Tabaiba Princess:

Asi 3 km od hotelu se nachází světlá pláž Playa del Inglés s jemným pískem a známé duny Maspalomas. Několikrát denně vozí hosty na pláž zdarma hotelový autobus.

Internetové stránky:

Tabaiba Princess

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.