Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Barbados

Hotel Barbados nacházející se v letovisku Playa del Inglés je vhodný pro méně náročné klienty, kteří upřednostňují samostatné stravování se v některé z mnoha restaurací v okolí a nebo rádi využijí možnost přípravy jednoduchých pokrmů v integrovaném kuchyňském koutě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Barbados, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Barboados

Hotel Barbados se nachází v jižní části ostrova, 30 km od letiště, v centru letoviska Playa del Inglés.

Vybavení hotelu Barbados

V jedné pětipatrové budově je rozmístěno celkem 91 apartmánů, vstupní hala, recepce s telefonem a faxem, výtah, malý obchůdek, služby prádelny (na vyžádání), Wi-Fi připojení (za poplatek). V hotelové zahradě je bazén pro dospělé a bazén pro děti, bar u bazénu (s možností menšího občerstvení), terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Apartmán – 2 ložnice

(50 m2): Ložnice jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, v obývací části je rozkládací pohovka a integrovaný kuchyňský kout. Do vybavení dále patří televize se satelitními programy (za poplatek), koupelna s WC a balkon s výhledem do zahrady.

Maximální obsazenost - 5 osob.

Sport

Na pláži je široká nabídka vodních sportů.

Stravování

Dle CK. Apartmány mají možnost samostatného vaření. Přímo v komplexu je několik restaurací zaměřených jak kanárskou kuchyni tak i na kuchyni mezinárodní.

Obchody

Nákupní centra, obchody, diskotéky jsou v těsné blízkosti komplexu.

Pláž

600 m od apartmánů je dlouhá pláž Playa del Inglés se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Internetové stránky

www.servatur.es

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné pětipatrové budově je rozmístěno celkem 91 apartmánů, vstupní hala, recepce s telefonem a faxem, internetový terminál a možnost Wi-Fi...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.