Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eurostars Las Canteras

Hotel Eurostars Las Canteras s 89 pokoji leží na severovýchodním pobřeží ostrova Gran Canaria, 25 km od letiště, v hlavním městě Las Palmas přímo u pobřežní promenády známé pláže Las Canteras se světlým pískem. V hotelu jsou také termální lázně. Hotel Eurostars Las Canteras  je vhodný i pro tělesně postižené turisty, neboť je speciálně vybaven pro pobyt tělesně postižených.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eurostars Las Canteras, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eurostars Las Canteras

Hotel Eurostars Las Canteras leží na severovýchodním pobřeží ostrova Gran Canaria, 25 km od letiště,  v hlavním městě Las Palmas přímo u pobřežní promenády známé pláže Las Canteras se světlým pískem. Obchodní zóna v centru města je vzdálena necelých 5 minut pěší chůze od hotelu, 2 velká komerční centra pouhých 10 minut chůze. U hotelu najdete i bary, restaurace a kino.

Vybavení hotelu

Hotel Eurostars Las Canteras svým hostům nabízí 89 pokojů, recepci, restaurace, bary, televizní místnost, konferenční místnost, čítárnu, kadeřnictví, salon krásy a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. V hotelu jsou také termální lázně (jacuzzi, masáže, turecké lázně, různé druhy rehabilitace, služby dietologa, apod.). Hotel je speciálně vybaven pro pobyt tělesně postižených (pokoje se zvláštním vybavením, koupele v mořské vodě apod.). Pro hotelové hosty jsou pořádány animační programy.

Ubytování

Standardní pokoj ( 20 až 24 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon, trezor, televizi se satelitními programy, možnost internetového připojení, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

Posilovna je přímo v hotelu Eurostars Las Canteras, další sportovní vyžití na přilehlé pláži.

Stravování

dle CK, Stravování formou švédských stolů nebo á la carte.

Pláž

Hotel Eurostars Las Canteras je situován přímo u pobřežní promenády známé pláže Las Canteras se světlým pískem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.