Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Capri

Komplex bungalovů leží v jižní části ostrova Gran Canaria v letovisku Playa del Inglés.  V zahradě je bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Capri, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha bungalovů Capri

V jižní části ostrova, 32 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés.

Vybavení objektu

Komplex nabízí 71 bungalovů Capri. Hostům je k dispozici recepce, placené Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, restaurace, bar u bazénu, prádelna, parkoviště, půjčovna aut a kol. V zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Ubytování v bungalovech 

Bungalov - 1 ložnice: V prvním patře se nachází samostatná dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. V přízemí je obývací část s integrovaným kuchyňským koutem (lednička, kávovar), pohovka, placené Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy, koupelna s WC, terasa.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport

Kulečník, šipky.

Obchody

Obchody jsou cca 450 m od hotelu, větší nákupní možnosti, restaurace, bary i obchodní centrum Yumbo asi 1 km od komplexu.

Pláž

Písečná pláž se světlým pískem Playa de Inglés a Dunas Maspalomas jsou vzdáleny přibližně 2,5 km od bungalovů Capri.

Autobusová zastávka se nachází cca  100 m od komplexu.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex nabízí 71 bungalovů. Hostům je k dispozici recepce, placené Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, restaurace, bar u...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.