Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vista Flor

Komplex bungalovů Vista Flor leží v jižní části ostrova Gran Canaria v turistické části letoviska Maspalomas ve středisku "Campo Internacional de Maspalomas". Komplex Vista Flor s celkem 218 bungalovy byl postaven v roce 1994 a celkově rekonstruován v roce 2004.  Komplex je vhodný i pro rodiny s dětmi, pro které zde najdete brouzdaliště nebo dětské hřiště a animační program několikrát týdně. Výhodou je také to, že  proslulé 7 km dlouhé písečné duny Dunas Maspalomas se nacházejí pouze 3 km od komplexu Vista Flor.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vista Flor, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Vista Flor

Komplex bungalovů Vista Flor leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 31 km od letiště, v turistické části letoviska Maspalomas ve středisku "Campo Internacional de Maspalomas". Přibližně 700 m od komplexu je nákupního centra Faro II. Středisko Playa del Inglés s větší možností nákupů i služeb je vzdáleno asi 20 minut pěší chůze (spojení linkovým autobusem).

Vybavení objektu Vista Flora

Komplex Vista Flor s celkem 218 bungalovy byl postaven v roce 1994 a celkově rekonstruován v roce 2004. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, snack bar, internetový koutek, půjčovnu kol, hernu a malý obchod. Recepce s nepřetržitým provozem zajišťuje informační servis, poštovní služby, pronájem trezoru, prádelnu a objednání taxi. V centru komplexu jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), oddělené brouzdaliště pro děti, obklopené slunečními terasami s lehátky, dětské hřiště. Několikrát týdně je připravován denní a večerní animační program.

Ubytování

Bungalov (36 m2): Všechny bungalovy jsou patrové. V prvním patře je samostatná dvoulůžková ložnice a koupelnu s WC. Obývací pokoj v přízemí má integrovaný kuchyňský kout s ledničkou, rozkládací pohovku, televizi se satelitními programy (za příplatek) a telefon. Každý bungalov má svou malou předzahrádku s terasou a zahradním nábytkem, orientovanou do vnitrobloku nebo k bazénu.
Maximální obsazenost: 3 osoby.

Sport

V blízkosti komplexu Vista Flor se nachází sportovní centrum (13 tenisových kurtů, 3 kurty na squash, posilovna a sauna), golfové hřiště Campo de Golf Maspalomas. Na pláži je možné využít nabídku vodních sportů.

Stravování

dle CK, V bungalovech Vista Flor je možnost samostatnému vaření, snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Pláž s pozvolným vstupem do moře Playa del Ingés se světlým pískem je vzdálena  přibližně 25 minut pěší chůze a proslulé 7 km dlouhé písečné duny Dunas Maspalomas 3 km od komplexu Vista Flor. Několikrát denně vozí hosty na pláž hotelový autobus (zdarma).

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.