Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Valentín Marieta

Aparthotel Valentín Marieta leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 31 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés. Aparthotel Valentín Marieta s rodinnou atmosférou byl zcela zrekonstruován v roce 2003. V jedné čtyřpatrové budově nabízí 128 pokojů. Animační tým připravuje několikrát týdně programy pro děti i dospělé. Přibližně 400 m od hotelu Valentín Marieta je 3 km dlouhá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Valentín Marieta, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Valentín Marieta

Aparthotel Valentín Marieta leží v jižní části ostrova Gran Canaria, 31 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés. Přímo u hotelu, v komerční části budovy je obchod, několik specializovaných restaurací a bar, větší nákupní možnosti jsou v centru Playa del Inglés vzdálené necelých 400 m.

Vybavení hotelu

Aparthotel Valentín Marieta s rodinnou atmosférou byl zcela zrekonstruován v roce 2003. V jedné čtyřpatrové budově nabízí 128 pokojů, vstupní halu s recepcí, 2 výtahy, klimatizovanou restauraci s nekuřáckou zónou, 2 bary, TV místnost, minimarket a obchůdek se suvenýry, mini klub. Recepce s nepřetržitým provozem zajišťuje služby lékaře, prádelny, možnost Wi-Fi připojení na internet, pronájem aut a jízdních kol. Na střeše hotelu je sluneční panoramatická terasa, u hotelu bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Animační tým připravuje několikrát týdně programy pro děti i dospělé.

Ubytování

Apartmán (43,5 m2): Dvoulůžková ložnice se stropním ventilátorem je od obývací části oddělena dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením, rozkládací pohovka, telefon, trezor, televize se satelitními programy a rádio. Každý apartmán má koupelnu s WC a balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost: 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Na pláži je široká nabídka vodních sportů.

Stravování

dle CK, Apartmány Valentín Marieta mají možnost vlastního vaření. Snídaně a večeře jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu.

Pláž

Přibližně 400 m od hotelu Valentín Marieta je 3 km dlouhá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.