Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Guayarmina Princess

Hotel Guayarmina Princess nabízí recepci, 5 výtahů, 513 pokojů, restaurace a bary, animační program, společenskou místnost s televizí, internetovou místnost, obchůdky, kadeřnictví, saunu a masáže, dětský klub a prádelnu. V rozlehlé tropické zahradě se nacházejí 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén se sladkou vodou a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel je na Tenerife u letoviska Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Guayarmina Princess , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Guayarmina Princess:

Na jihu ostrova Tenerife v klidnější části Playa de las Américas, 20 km od letiště.

Vybavení Guayarmina Princess:

Klimatizovaný devítipatrový hotel Guayarmina Princess nabízí svým hostům prostornou recepci, 5 výtahů, 513 pokojů (5 vybavených pro zdravotně postižené, jen na vyžádání), restaurace a bary, animační program, společenskou místnost s televizí, internetovou místnost, obchůdky, kadeřnictví, saunu a masáže, dětský klub a prádelnu. V rozlehlé tropické zahradě se nacházejí 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén se sladkou vodou a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (31 m2): Moderně zařízený, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má televizi se satelitními programy a hudebními kanály, trezor, kompletně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za poplatek lze objednat ledničku nebo minibar. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 miminko.

Jednolůžkový pokoj (31 m2): Vybavení má stejné jako standardní pokoj, je v přízemí hotelu, pod úrovní zahrady, bez výhledu.

Mini suite (41 m2): Rozlehlejší, vybavení je shodné jako u standardního pokoje, dvoulůžková ložnice není oddělena od obývacího prostoru dveřmi. Za poplatek lze objednat ledničku nebo minibar. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenisový kurt, 2 kurty na squash, stolní tenis, dětské hřiště, kulečníkový sál, posilovna.

Obchody:

v blízkosti Guayarmina Princess se nachází větší nákupní centrum.

Pláž u Guayarmina Princess:

V bezprostřední blízkosti, jen přes plážovou promenádu se nachází pláž s tmavým pískem Playa de Faňabé, na kterou se hosté dostanou přímo spodním východem z hotelu.

Internetové stránky:

Guayarmina Princess

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento klimatizovaný devítipatrový hotel nabízí celkem 506 pokoj. Hostům je k dispozici prostorná recepce, výtahy, internetový koutek,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.