Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H 10 Las Palmeras

H 10 Las Palmeras je umístěn v krásné subtropické zahradě. Svým klientům nabízí recepci, několik barů a restaurací, výtah s přímým výstupem na plážovou promenádu, minimarket, kadeřnictví, směnárnu, internetovou a televizní místnost, 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a denní i večerní animační programy. Hotel je na Tenerife v letovisku Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H 10 Las Palmeras , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha H 10 Las Palmeras:

Na jižním pobřeží Tenerife v největším letovisku Playa de las Américas, 22 km od letiště.

Vybavení H 10 Las Palmeras:

H 10 Las Palmeras s 519 pokoji je umístěn v krásné subtropické zahradě. Svým klientům nabízí recepci, několik barů a restaurací, výtah s přímým výstupem na plážovou promenádu, minimarket, kadeřnictví, směnárnu, internetovou a televizní místnost, 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a denní i večerní animační programy.

Standardní pokoj (22 m2):

Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj je vybavený telefonem, televizí, minibarem, trezorem a koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Terasa je s výhledem do zahrady nebo do města. Za příplatek je možno objednat výhled na moře nebo na bazén. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Tenisové kurty, kulečník, víceúčelové hřiště, stolní tenis.

Obchody:

V blízkosti H 10 Las Palmeras se nachází velké množství obchodů, barů a restaurací.

Pláž u H 10 Las Palmeras:

Hotel je situován přímo u pláží, po plážové promenádě vlevo dojdete za necelých 10 minut na pláž Playa Camison s tmavým pískem a vpravo na tmavou písečnou pláž Playa Troya.

Internetové stránky:

H 10 Las Palmeras

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.