Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palm Garden

V desetipatrové budově Palm Garden  je celkem 295 apartmánů, vstupní hala s výtahy, recepce s nepřetržitou službou, restaurace a 2 bary. K hotelu patří bazén (v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a malým barem.  Hotel se nachází na Fuerteventura v Morro Jable.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palm Garden , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Palm Garden :

V jižní části ostrova Fuerteventura v centru oblasti Playa de Jandía, nedaleko chráněné oblasti Saladar de Jandía, 90 km od letiště.

Vybavení objektu Palm Garden :

V desetipatrové budově Palm Garden  je celkem 295 apartmánů, vstupní hala s výtahy, recepce s nepřetržitou službou, restaurace a 2 bary. K hotelu patří bazén (v zimních měsících vyhřívaný), dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a malým barem.

Studio (36 m2): Dvoulůžkové studio má obývací prostor s televizí se satelitními programy, trezor, vybavený kuchyňský kout s lednicí, koupelnu s WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Tenisový kurt, vodní sporty je možné provozovat na pláži.

Obchody:

Menší obchody a restaurace jsou v okolí komplexu Palm Garden . Větší nákupní centrum Tara je vzdáleno 1,5 km v Morro Jable.

Pláž u Palm Garden :

Velká pláž se světlým pískem je necelých 300 m od komplexu Palm Garden .

Internetové stránky:

Palm Garden

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné desetipatrové budově je celkem 295 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 3 výtahy, restaurace a 2 bary, bezplatné...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.