Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alameda de Jandia

Apartmánový komplex je vystavěn v jižní části ostrova Fuerteventura u letoviska Playa de Jandía. Krásná pláž Morro Jable je jen 250 m od hotelu. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi, dětský bazén, lehátka a slunečníky. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alameda de Jandia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alameda de Jandia

V jižní části ostrova, 83 km od letiště, v oblasti Playa de Jandía.

Vybavení objektu

Komplex Alameda de Jandia nabízí několik apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu a internetové terminály (za poplatek) , výtahy, restauraci, bar, masáže, prádelnu, půjčovnu kol. Na sluneční terase je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi, dětský bazén, lehátka a slunečníky.

Hotel požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace atd.) číslo kreditní karty nebo finanční hotovost 100 EUR/osoba, která je vrácena při úhradě hotelového účtu (červenec - srpen).

Ubytování v hotelu Alameda de Jandia

Apartmán BETA: Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělená od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouna, kávovar), placené Wi-Fi připojení k internetu, televize se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, balkón. Za příplatek je možné objednat apartmán ALFA s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Apartmán PREMIUM: Základní vybavení má stejné jako apartmán Beta, je zrenovovaný a má výhled na moře.

Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů. 

Sport

Na pláži nabídka vodních sportů.

Obchody

Nákupní možnosti, restaurace, bary jsou cca 200 m od kompexu. Větší možnost nákupů je v letovisku Morro Jable, vzdáleném cca 1 km.

Pláž

Dlouhá pláž se světlým pískem Playa de Morro Jable je cca 250 m od komplexu Alameda de Jandia.

Internetové stránky

www.alamedadejandia.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex nabízí několik apartmánů.Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu a internetové terminály...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.