Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Las Brisas

Bungalovy jsou umístěné v samostatné zahradě s recepcí. V komplexu je možnost Wi-Fi připojení na internet a bezplatné parkoviště, kde se platí jen vratná záloha na dálkové ovládání vrat. Centrální bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti má terasu na slunění s lehátky, slunečníky a sprchami. Bungalovy najdete na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa del Ingles.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Las Brisas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Las Brisas:

V jižní části ostrova Gran Canaria, v centru letoviska Playa del Inglés, 31 km od letiště. Svou polohou je velmi vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení objektu Las Brisas:

Bungalovy jsou umístěné v samostatné zahradě s recepcí. V komplexu je možnost Wi-Fi připojení na internet a bezplatné parkoviště, kde se platí jen vratná záloha na dálkové ovládání vrat. Centrální bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti má terasu na slunění s lehátky, slunečníky a sprchami.

Bungalov (64 m2): Všechny bungalovy jsou patrové. V přízemí je obývací pokoj s pohovkou a televizí se satelitními programy a zařízený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V patře jsou dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, koupelna s vysoušečem vlasů a WC. Každý bungalov má svou malou předzahrádku s terasou. Maximální obsazenost – 5 osob.

Sport:

Klienti, kteří mají zakoupenou polopenzi v Aparthotelu Playa del Inglés, mohou využít nabídku animačního a sportovního programu tohoto hotelu.

Obchody:

Obchody, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti komplexu v nákupním centru Plaza de Maspalomas. Asi 200 m od komplexu Las Brisas je větší obchodní centrum Kasbach.

Pláž u Las Brisas:

Největší písečná pláž ostrova Playa del Inglés je vzdálena přibližně 300 m.

Internetové stránky:

Las Brisas

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.