Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Puerto Naos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Puerto Naos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Puerto Naos

Puerto Naos se sice může zdát poněkud menším resortem, nicméně na západním pobřeží ostrova La Palma je největší. Jeho velikost je však ve srovnání s ostatními jeho výhodami zcela zanedbatelnou veličinou. Například pokud jde o množství slunečního svitu, může se pochlubit nejlepšími statistikami na celém ostrově, takže tady se rozhodně deště a nečasu nemusí nikdo obávat. Pro detaily se můžete podívat na La Palma - počasí.

Pláže u Puerto Naos

Pláž v Puerto Naos je nejdelší na ostrově, měří asi půl kilometru a pokrývá ji silná vrstva jemného sopečného písku velmi tmavé až černé barvy. K dispozici je veškeré potřebné vybavení, které lze na komfortní pláži očekávat, včetně sprch, toalet a služeb záchranářů. Kousek od pláže se rozprostírá promenáda lemovaná palmami, kde najdete řadu možností občerstvení v barech, restauracích a na terasách s výhledem na moře. Pokud se během své dovolené letoviska Puerto Naos dostatečně nabažíte a zatoužíte po změně, navštivte nedalekou pláž Playa de Charco Verde nebo jedinou nudistickou Playa de las Monjas. Ti, kteří prahnou po nevšedních zážitcích, nechť vyzkouší potápění a šnorchlování.

Turistická vybavenost

V místě čeká na své hosty sice jen jeden velký hotel s několika bazény, nicméně není zdaleka jediným ubytovacím zařízením v resortu. Krom něj nabízí své prostory řada dalších komplexů hotelového typu a apartmánů k pronájmu. Nechybí obchůdky a supermarkety, avšak žádné diskotéky nebo jiné rušné podniky. Veškerý noční život se odehrává v hotelu nebo v některých barech.

Aktivity a výlety v okolí Puerto Naos

Celá La Palma je lákadlem především pro příznivce pěší turistiky a aktivně trávené dovolené. Puerto Naros je vzdáleno asi 10 km od známého národního parku La Caldera de Taburiente, který tvoří rozlehlý kráter a současně nejvyšší bod ostrova s bizarním skalním útvarem na vrcholu. Právě tady si každý milovník přírody přijde skutečně na své. Při túrách lze obdivovat spousty zajímavých stromů (například vysoké pinie), keřů s barevnými květy a exotických rostlin a výjimkou nejsou ani rozliční živočichové. Dobrodružnější nátury si krásy zdejší krajiny vychutnají z ptačí perspektivy při paraglidingu nebo z koňského hřbetu, případně sedla jízdního kola.

Kdo má raději obydlená území, nechť zavítá do městečka Los Llanos de Aridane nebo hlavního města  Santa Cruz de La Palma. Tam můžete zajít do muzea, které je vystavěno v replice plavidla Santa Maria, jímž slavný Kryštof Kolumbus doplul až ke břehům Ameriky. Vedle poznávání dějin láká hlavní město k romantickým procházkám svým historickým centrem a v přístavu či k posezení v některé z tradičních restaurací. Pro další tipy na výlety se můžete podívat na Památky a muzea a Přírodní zajímavosti.

Tipy na hotel v letovisku Puerto Naos

La Palma & Teneguía Princess od 28 990 Kč se všemi poplatky

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, poblíž vesničky Las Indias.  

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---