Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H10 Sentido Bahía Blanca Rock

Hotel H10 Sentido Bahía Blanca Rock leží na jižním pobřeží ostrova Lanzarote. V komplexuje celkem 200 apartmánů rozmístěných do dvoupatrových budov. Pláž Playa Dorada se žlutým pískem je vzdálena přibližně 400 m od hotelu. V blízkosti hotelu je supermarket a několik různých obchůdků a restaurací, větší nákupní možnosti jsou v 600 m vzdáleném městském centru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H10 Sentido Bahía Blanca Rock , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu H10 Sentido Bahía Blanca Rock

Hotel H10 Sentido Bahía Blanca Rock leží na jižním pobřeží ostrova, 40 km od letiště v rekreační oblasti Playa Blanca. V blízkosti hotelu je supermarket a několik různých obchůdků a restaurací, větší nákupní možnosti jsou v 600 m vzdáleném městském centru.

Vybavení hotelu

V komplexu Sentido Bahía Blanca Rock je celkem 200 apartmánů rozmístěných do dvoupatrových budov. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách (za příplatek), restaurace, prádelna, parkoviště, dětské kluby Daisy - Baby klub (6 měsíců – 3 roky), Mini hlub (4 – 8 let), Junior klub (9 – 12 let), Teen klub (od 13 let). V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Zkušený tým animátorů připravuje zábavné i sportovní programy, večerní představení i minidisco.

Ubytování

Apartmán (35m2): Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. V obývací části je integrovaný plně vybavený kuchyňský kout, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasa.
Maximální bsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Na pláži je možnost vodních sportů.

Stravování

dle CK, Polopenze je poskytována formou švédských stolů v hotelové restauraci. Za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, menší občerstvení v průběhu dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž

Pláž Playa Dorada se žlutým pískem je vzdálena přibližně 400 m od hotelu. Vodní sporty za poplatek

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.