Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Galea apartmány

Apartmány La Galea se nacházejí přímo v centru jednoho z největších letovisek, asi 150 m od písečné pláže a přibližně 15 km od letiště. Nákupní centrum s obchody, restauracemi a bary se nachází v těsné blízkosti apartmánů. Pěkná písečná pláž Playa de las Cucharas je vzdálena cca 150 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili La Galea apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů La Galea

Apartmány La Galea se nacházejí přímo v centru jednoho z největších letovisek, asi 150 m od písečné pláže a přibližně 15 km od letiště na Lanzarote. Nákupní centrum s obchody, restauracemi a bary se nachází v těsné blízkosti apartmánů.

Pláž u apartmánů La Galea

Pěkná písečná pláž Playa de las Cucharas je vzdálena cca 150 m.

Vybavení pokojů

Apartmány La Galea  nabízí dva typy ubytování - apartmány (pro 2-4 osoby) jsou standardně vybaveny dvoulůžkovou ložnicí, obý­vacím pokojem s možností přistýlky a kuchyňským koutem, koupelnou s WC a balkonem. Studia (pro 1-2 osoby) jsou menší, mají jeden pokoj s dvoulůžkem, kuchyňským koutem, příslušenstvím a balkonem. K dispozici je dále trezor (za poplatek), telefon.

Apartmány La Galea  na internetu

Apartmány La Galea

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.