Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Los Fariones

Čtyřhvězdičkový hotel Los Fariones se nachází v jihovýchodní části ostrova Lanzarote, 10 km od letiště, na okraji turistické oblasti Puerto del Carmen. Tato strategická poloha, blízko promenády s obchody a restauracemi, spolu s dobrou dostupností pláží přispívá k oblíbenosti nejen hotelu ale i celé lokality.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Los Fariones, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Los Fariones

Hotel Los Fariones se nachází v jihovýchodní části ostrova, 10 km od letiště, na kraji turistické oblasti Puerto del Carmen.  

Vybavení hotelu

Hotel Los Fariones leží na mírné vyvýšenině nad mořem. Nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, restauraci, 2 bary, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách, 2 konferenční sály (až 200 osob), za poplatek saunu, masáže a kadeřnictví. V tropické hotelové zahradě jsou 2 bazény, jeden sladkovodní a druhý se slanou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Ve večerních hodinách hotel pořádá představení živé hudby.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 31 m2): Dvoulůžkový pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, župany. Balkon nebo terasa mají výhled na moře. V případě rezervace jednolůžkového pokoje je pokoj menší (24 m2).

Maximální obsazenost – 3osoby.

Junior Suites (příplatek uveden v ceníku 36 m2): Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, je však prostornější, dvoulůžková ložnice je oddělena pouze opticky (zástěnou) od obývacího prostoru s pohovkou.

Maximální obsazenost – 3 osoby.  

Sport

V hotelu je tenisový kurt s umělým osvětlením, mini-golf u moře. Hosté mají slevy ve Sport Center Fariones (50 m od hotelu).

Stravování

Dle CK. Snídaně a večeře jsou formou bufetu s širokou nabídkou jídel v hotelové restauraci.

Obchody

V těsné blízkosti hotelu začíná velká hlavní promenáda na které jsou obchody, restaurace i bary.

Pláž

Hotel Los Fariones se nachází v těsné blízkosti malé pláže. Ve vzdálenosti přibližně 100 m od hotelu jsou dvě pláže s hnědým pískem, Playa Chica a Playa Grande.

Internetové stránky: www.farioneshotels.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.