Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pueblo Marinero

Apartmány Pueblo Marinero leží na jihu ostrova naproti přístavu Pueblo Marinero v rekreačním centru Playa Blanca. Dvoupatrový komplex apartmánů Pueblo Marinero byl otevřen v roce 2004 a v roce 2010 rekonstruován. Tvoří jej menší dvoupatrové domky rozmístěné v zahradě, s 81 apartmány.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pueblo Marinero, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Pueblo Marinero

Apartmány Pueblo Marinero leží na jihu ostrova, 40 km od letiště naproti přístavu Pueblo Marinero v rekreačním centru Playa Blanca. Nákupní centrum je u hotelu, větší obchody, restaurace a bary v přístavu Marina Rubicon přibližně 200 m od hotelu.  

Vybavení objektu Pueblo Marinero

Dvoupatrový komplex apartmánů Pueblo Marinero  byl otevřen v roce 2004 a v roce 2010 rekonstruován. Tvoří jej menší dvoupatrové domky rozmístěné v zahradě, s 81 apartmány. V centrální budově je recepce s nepřetržitým provozem, hotelový trezor (k pronájmu), Wi-Fi připojení k internetu u recepce a bazénu zdarma, výtah, kavárna, parkoviště. V nabídce jsou služby lékaře (na vyžádání), jacuzzi, pára a masáže, dětský klub Kids. V hotelové zahradě je centrální bazén pro dospělé, bazén pro děti, bar u bazénu, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, dětské hřiště.

Ubytování

Apartmán – 1 ložnice (61 m2): Útulně zařízený apartmán má dvoulůžkovou ložnici, obývací část s pohovkou a integrovaným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar), telefon s přímou volbou, trezor (k pronájmu), televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Apartmán – 2 ložnice (70 až 90 m2): Základní vybavení je shodné jako u apartmánu s jednou ložnicí, druhá dvoulůžková ložnice je taktéž samostatně oddělena dveřmi od obývací části. Každý pokoj má balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 3 děti nebo 5 dospělých osob. Minimální obsazenost – 3 dospělé osoby.

Sport a zábava

Tenisový kurt, víceúčelové hřiště, fitness centrum a kulečník jsou v komplexu Pueblo Marinero, v okolí a na pláži je možné využít nabídky potápění, plachtění, jízdy na katamaránu nebo kanoi. Restaurace a bary jsou v přístavu Marina Rubicon přibližně 200m od komplexu apartmánů Pueblo Marinero.

Stravování

dle CK, Snídaně a večeře jsou zajištěny v přístavní restauraci 200 m od komplexu formou menu.

Pláž

Částečně oblázková pláž se světlým pískem leží v zálivu, asi 600 m od hotelu Pueblo Marinero, na větší pláž se světlým pískem Playa Dorada dojdete za několik minut po přímořské promenádě.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.