Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bungalovy Parkquemar

Menší komplex bungalovů Parkquemar, nacházející se na Grand Canaria, v letovisku Playa del Inglés je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje rodinami s dětmi, pro které je zde k dispozici bazén, dětské brouzdaliště a zahrada. Výhodou tohoto komplexu jsou bezbariérové přístupy, což ocení rodiče s kočárky, ale i tělesně handicapovaní návštěvníci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Bungalov, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bungalovy Parkquemar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha bungalovů Parkquemar

V jižní části ostrova, 31 km od letiště, v letovisku Playa del Inglés.V blízkosti hotelu je supermarket, několik restaurací a bar, větší nákupní možnosti jsou v centru Playa del Inglés, velké nákupní centrum Jumbo je vzdálené asi 600 m.

Vybavení bungalovů

Tento menší komplex Parkquemar nabízí 80 patrových bungalovů a 24 apartmánů typu studia, umístěných ve třípatrové budově. Hosté mají k dispozici recepci s nepřetržitým provozem, možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu, výtah, menší soukromé parkoviště, úschovnu a prádelnu. V zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), oddělené dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Komplex je vybaven bezbariérovými přístupy.

Studio (uveden v ceníku – 27 m2): Dvoulůžková ložnice je propojena s obývacím prostorem. Do vybavení dále patří kuchyňský kout (lednice, toustovač, kávovar), rozkládací pohovka, telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy (na mince), koupelna se sprchou a s WC. Balkon nebo terasa má výhled do zahrady, k bazénu nebo do ulice.

Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Bungalov – 2 ložnice (uveden v ceníku – 55 m2): Umístěn je v jednopatrových řadových domcích. V prvním patře je dvoulůžková ložnice s balkonem, v přízemí druhá samostatná dvoulůžková ložnice, obývací část s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, toustovač, kávovar), telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy (na mince), koupelna se sprchou a s WC. Balkon i terasa mají výhled do zahrady nebo k bazénu. Za příplatek je možné objednat bungalov se 2 koupelnami.

Maximální obsazenost – 5 dospělých osob.

Sport

V komplexu je tenisový kurt, v blízkosti půjčovna kol. Nejbližší golfové hřiště je asi 3 km od hotelu a na pláži je možné využít nabídku vodních sportů.

Stravování

Dle CK. Studia i bungalovy mají možnost samostatného vaření.

Pláž

Přibližně 1,7 km od hotelu je 3 km dlouhá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Internetové stránky:

 www.bungalowsparquemar.com

Parametry

Typ ubytování Apartman, Bungalov, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.