Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riu Oliva Beach Resort

Příjemný hotel Oliva Riu Beach Club nacházející se v severní části ostrova Fuerteventura je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů a jeho nespornou výhodou je poloha přímo na pláži Grandes Playa s jemným světlým pískem. Hotel nabízí nejen standardní, ale i prostornější rodinné pokoje s možností obsadit až 4 dospělé osoby.  

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riu Oliva Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Riu Oliva Beach Resort

Hotel Riu Oliva Beach Resort se nachází na severním pobřeží ostrova, 35 km od letiště a 5 km od městečka Corralejo.

Vybavení hotelu Riu Oliva Beach Resort

Hotelový komplex Riu Oliva Beach tvoří hlavní 7 patrová budova (401 pokojů) a dvě 3 patrové budovy (413 pokojů) v hotelové zahradě o rozloze 3,5 ha. Hostům jsou k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek a Wi-Fi připojení k internetu v LAN zóně (za poplatek), 4 restaurace (2 stylové s kanárskou a asijskou kuchyní), 5 barů (2 u bazénu), dětský klub RiuLand (děti 4 – 12 let), salón krásy, kadeřnictví, masáže, herna a malý obchod. V rozlehlé zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (450 a 400 m2 v zimních měsících vyhřívané), 2 dětské bazény (v zimních měsících vyhřívané), jacuzzi, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro dospělé a děti během dne i večera, 6x týdně diskotéka (vstup zdarma). Několikrát týdně pro děti umělecky zaměřený program ve studiu RiuArt. 

Standardní pokoj (uveden v ceníku - 23 - 30 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven telefonem, televizí se satelitními programy, ledničkou, trezorem (za poplatek), koupelnou s WC, bidetem a vysoušečem vlasů. Pokoje se nachází ve vedlejších budovách a většina má balkon či terasu.

Maximální obsazenost -  3 osoby. 

Rodinný pokoj (příplatek uveden v ceníku - 50 m2):  Rodinný pokoj je shodně vybaven jako standardní pokoj, navíc má oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývací části dveřmi, balkón. 

Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby.

Sport

V hotelu je multifunkční hřiště, volejbalové hřiště, stolní tenis, posilovna, petanque, kulečník (za poplatek), organizované cvičení v RIU Fit clubu. Další možností jsou vodní sporty – kite, sufr, windsurfing, potápění.    

Stravování

Dle CK.V ceně pobytu je program all inclusive zahrnující plnou penzi včetně alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby. Tematicky zaměřené večeře jsou pořádány 1x týdně.

Obchody

Menší obchodní možnosti jsou přímo v hotelu, obchodní centrum, bary a restaurace jsou v 5 km vzdáleném Corraleju. Autobusová zastávka se nachází 200 m od hotelu.

Pláž

Pláž Grandes Playa s jemným světlým pískem je přímo před hotelem.

 

Internetové stránky: www.riu.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuStarší, jednoduše zařízený hotelový komplex tvoří hlavní 7 patrová a dvě 3 patrové budovy, ve kterých je celkem 814 pokojů. Hostům je k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.