Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Greco

Hotel El Greco nacházející se v oblasti Puerto Rico se skládá ze dvou částí, přičemž jedna z nich je určena výhradně pro dospělou část klientely. Hotel je přizpůsobený i potřebám handicapovaných klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Greco, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu El Greco

Hotel El Greco se nachází v jižní části ostrova, 50 km od letiště, v rekreační oblasti Puerto Rico. V části komplexu (zóna VIP) je akceptován pobyt pouze hostům starším 18 let.

Vybavení objektu hotelu El Greco

Nově rekonstruovaný čtyřpatrový hotel El Greco je rozdělen do dvou oblastí: hlavní část tvoří 77 apartmánů a suite, druhou (zóna jen pro dospělé) 9 bungalovů a 6 apartmánů. V centrální třípatrové budově je vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém areálu (oboje za poplatek), 3 restaurace a 2 bary, soukromé parkoviště. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s vyvýšenou jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. VIP zóna je situována v klidné oddělené části hotelu s vlastní recepcí a samostatným vchodem, zde mají hosté k dispozici bazén v zahradě u bungalovů vyhřívaný (v zimních měsících vyhřívaný) a bazén s cirkulačním okruh SPA v oblasti apartmánů. Pro handicapované klienty má hotel uzpůsoben výtah a speciální vanu v některých apartmánech (podrobnější informace na vyžádání).

Apartmán – 1 ložnice

(Uveden v ceníku – 55 m2 včetně terasy/balkónu) Klimatizovaný apartmán nabízí samostatnou dvoulůžková ložnice, prostorný a moderní obývací pokoj s pohovkou a plně vybavenou kuchyň (lednička s mrazničkou, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, varná konvice atd.). Do vybavení patří i LCD televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon s možností připojení k internetu (za poplatek), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon má výhled na moře, s výjimkou prvního patra, kde je výhled na bazén. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby.

Apartmán – 2 ložnice

(Uveden v ceníku - 75 m2 včetně terasy/balkónu) Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici a terasu nebo balkon. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti, nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Bungalov

(Příplatek uveden v ceníku – 60  m2) Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, má dvě velké ložnice, bezpečnostní zámek u dveří, obývací pokoj s pohovkou, dvě koupelny a samostatnou terasu. Umístění – přízemí, v samostatné VIP zóně se soukromým bazénem a jacuzzi příští generace. Maximální obsazenost – 4 osoby (starší 18 let).

Sport

V hotelu El Greco je posilovna, na pláži jsou v nabídce různé vodní sporty, potápění, windsurfing nebo lodní výlety. Přibližně 750 m od hotelu je minigolf, golfové hřiště Anfi Tauro je vdálené asi 3 km, Salobre golf 10 km.

Stravování

Dle CK. Apartmány i bungalovy jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat snídaně a večeře.

Obchody

Několik menších obchůdků je přímo na plážové promenádě u hotelu, přibližně 850 m od hotelu je největší obchodní centrum městečka Puerto Rico s obchody, restauracemi, bary, diskotékou i nočními kluby.

Pláž

Hotel má vstup přímo na plážovou promenádu u pláže Puerto Rico se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře (cca 100 m), bílá písečná pláž Amadores je vzdálena cca 1,5 km.

Internetové stránky

www.elgrecopuertorico.com

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.