Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Las Olas

Tříhvězdičkový hotel Las Olas je vhodný pro širokou škálu klientů, zejména pak pro sportovně laděné páry, ale i rodiny s dětmi. Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma, u oblíbeného letoviska Los Canjos, pouhých 6 kilometrů od letiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Las Olas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Las Olas

Hotel Las Olas se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma, 6 km od letiště, v turistické oblasti Los Cancajos.  

Vybavení hotelu Las Olas

Komplex Las Olas se nachází u pobřeží, disponuje 186 apartmány (4 uzpůsobeny pro tělesně postižené klienty). Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, 2 restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, konferenční místnost (až 50 osob), půjčovna aut, herna, malý obchod, kadeřnictví a kosmetika, rampy pro handicapované. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, dětské hřiště, oddělená terasa pro nudisty. Hotel je vhodný pro milovníky aktivní turistiky. V hotelu je malá samoobsluha, větší nákupní možnosti, restaurace, bary jsou vzdáleny 100 m od hotelu nebo v hlavním městě Santa Cruz La Palma, vzdáleném 4 km

Vybavení apartmánů

Apartmán (uveden v ceníku – 50 m2): Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Součástí apartmánu je kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba a elektrický sporák), televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC. Balkon má výhled bazén, na hory nebo na moře a je vybaven zahradním nábytkem.

Maximální kapacita – 3 dospělé osoby a dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování:

Dle CK. Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, v případě zájmu je možné objednat (za příplatek) snídani nebo polopenzi formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport:

V komplexu je hřiště na paddle, stolní tenis, kulečník, posilovna, v okolí turistika, potápění, jízda na kole, na koních, čtyřkolkách nebo lodní výlety.

Pláž

Písečná pláž s tmavým pískem se nachází 500 m od hotelu.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí ve 4 maximálně čtyřpatrových budovách celkem 182 apartmánů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici...

PolohaNa jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma, 6 km od letiště, v turistické oblasti Los Cancajos.Zájezd na ostrov La Palma je realizován s...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.