Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hacienda San Jorge

Komplexu Hacienda San Jorge se nachází přibližně 4 km od hlavního města Santa Cruz de La Palma na klidném místě v menším letovisku Los Cancajos. Letiště je vzdálené 6 km. V hotelové zahradě Hacienda San Jorge je velký bazén se slanou vodou, bazénový bar a dětské brouzdaliště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hacienda San Jorge, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Hacienda San Jorge:

Přibližně 4 km od hlavního města na klidném místě v menším letovisku Los Cancajos na ostrově La Palma. Letiště je vzdálené 6 km.

Vybavení objektu:

Tento komplex Hacienda San Jorge, který respektuje místní architekturu, má v překrásné subtropické zahradě celkem 155 apartmánů rozdělených do 4 budov. Najdete zde recepci, výtahy, velkou panoramatickou hotelovou restauraci, kavárnu, bar, několik obchůdků, možnost internetového připojení, dětský koutek, parní lázeň, saunu a masáže. V hotelové zahradě Hacienda San Jorge je velký bazén se slanou vodou, bazénový bar a dětské brouzdaliště.

Apartmán (35 m2): Útulně zařízený apartmán má prostornou dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj s pohovkou, televizorem i telefonem s možností internetového připojení. K dalšímu vybavení patří kuchyňský kout oddělený od obývacího pokoje snídaňovým pultem (lednice, sporák, mikrovlnná trouba), koupelna s WC, bidetem a vysoušeč vlasů a balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Hotel Hacienda San Jorge má vlastní posilovnu, okolí se hodí i pro pěší turistiku.

Stravování:

Hotel nabízí polopenzi v panoramatické hotelové restauraci s terasou. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Obchody:

V blízkosti hotelu Hacienda San Jorge je několik kaváren a obchodů.

Pláž u Hacienda San Jorge:

Písečná pláž s černým lávovým pískem se nachází asi 150 m od hotelu.

Internetové stránky:

Hacienda San Jorge

Aktuální popis od CK

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě menšího letoviska Los Cancajos, 4 km od hlavního města.Zájezd na ostrov La Palma je...

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě menšího letoviska Los Cancajos, 4 km od hlavního města.Zájezd na ostrov La Palma je...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.