Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol la Palma

Hotel Sol la Palma se nachází na západním pobřeží ostrova La Palma, 8 km od Los Llanos de Aridane, 35 km od letiště a hlavního města Santa Cruz de la Palma. O zábavu klientů se stará tým hotelových animátorů. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden je v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a terasa na slunění se slunečníky a lehátky. Hosté mohou využít i různé služby hotelových lázní (kosmetika, vířivka, sauna, sprcha Vichy).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol la Palma, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sol la Palma:

Na západním pobřeží ostrova La Palma, 8 km od Los Llanos de Aridane, 35 km od letiště a hlavního města Santa Cruz de la Palma.

Vybavení Sol la Palma:

Hotel Sol la Palma tvoří čtyřpatrová budova s 307 pokoji a 3 budovy s apartmány. Hostům jsou k dispozici kromě hotelové recepce i restaurace a 3 bary, 4 konferenční sály (až 700 osob), knihovna, dětský klub (v letních měsících pro děti 5 - 12 let), obchod se suvenýry, butik, malý obchod, stánek s novinami a diskotéka. O zábavu klientů se stará tým hotelových animátorů. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden je v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a terasa na slunění se slunečníky a lehátky. Hosté mohou využít i různé služby hotelových lázní (kosmetika, vířivka, sauna, sprcha Vichy).

Standardní pokoj (28,13 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný a nabízí televizi se satelitními programy, trezor, přímou telefonní linku, minibar a koupelnu s WC, vanou a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa má výhled na hory, nebo za příplatek (uveden v ceníku) výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Junior suite (65 m2): Shodně vybavený jako standardní pokoj, dvoulůžková ložnice je ale od obývacího pokoje oddělena dveřmi. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Posilovna, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, místnost pro lukostřelbu, minigolf, půjčovna horských kol, trekking. V blízkosti hotelu Sol la Palma je možné provozovat vodní sporty a potápění.

Stravování:

Hotel nabízí stravování buď formou švédských stolů nebo v hotelové restauraci à la carte.

Obchody:

Různé obchůdky a restaurace jsou asi 200 m od hotelu.

Pláž: u Sol la Palma

Hotel stojí přímo na pobřeží nad pláží Puerto Naos s vulkanickým černým pískem. Pláž obklopují banánovníkové plantáže.

Internetové stránky:

Hotel Sol la Palma

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné čtyřpatrové budově hotel nabízí celkem 307 pokojů a 3 budovy s apartmány. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 3...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.