Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Palma & Teneguía Princess

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, 4  konferenční sály, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, dětský klub, malý obchod, služby  prádelny, služby lékaře, půjčovna  aut a kol, parkoviště. V  zahradě se nachází  11 bazénů pro dospělé,  dětský bazén, sluneční  terasa s lehátky a slunečníky, vyhrazená část pro nudisty, dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili La Palma & Teneguía Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu La Palma & Teneguía Princess

Na jihozápadním pobřeží ostrova, 30 km od letiště, poblíž vesničky Las Indias.  

Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma.Na ostrově La Palma není k dispozici informační kniha ani osobně delegát Canaria travel.

Vybavení objektu

Hotel La Palma & Teneguía Princess nabízí celkem 625 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, 4 konferenční sály (až 1000 osob), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, dětský klub (děti 4 - 12 let), malý obchod, služby prádelny, služby lékaře, půjčovna  aut a kol, parkoviště (zdarma) . V zahradě se nachází  11 bazénů pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný),  dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vyhrazená část pro nudisty, dětské hřiště. K relaxaci je možné využít služeb centra SPA Aqua Princess (ozdravné procedury, kosmetika, vířivka, sauna, masáže). Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i noční animační programy. 

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat pokoj s bočním výhledem nebo s přímým výhledem na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj Superior

Jedná se o dva propojené dvoulůžkové pokoje.Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby 2 děti.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Suite s výhledem na moře

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje. Navíc má oddělenou ložnici, 2 koupelny (v každé je vana a vysoušeč vlasů). Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den. 

Sport

V hotelu La Palma & Teneguía Princess je posilovna, víceúčelové hřiště, stolní tenis, kulečník, mini golf, 6 tenisových kurtů.

Obchody

Obchůdky a restaurace se nachází ve vesnici Las Indias cca 5 km od hotelu a ve vesnici Fuencaliente cca 10 km od hotelu.

Pláž u hotelu La Palma & Teneguía Princess

Pláž La Zamora se nachází cca 1,5 km od hotelu.

Internetové stránky

www.princess-hotels.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel postavený ve stylu kanárské vesnice nabízí celkem 625 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 4 bary, 4...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.